Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izrada ogrijevnog drva

+14
reider 1
Tomo Vinković Požega
Krumpironja
tony5
batek
Dubravac
darko123
iwanho 1
tomotraktor
TomoVinkovic420
fireman.peter
ssucur
abarth
Admin
18 posters

Stranica 19 / 24. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Dubravac 09.11.16 21:32

Malo akcije s mojom pilicom
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by vica022 09.11.16 22:20

Lepo peva pilica.Evo i meni i drugara malo u akciji secenja ali nazalost samo dve slike sam stigao slikati jer u zadnji cas smo natovarili dve prikolice i kisa nas vec uhvatila da smo jedva izvukli tovar iz sume. Put su razvalili ali nedamo se ni miIzrada ogrijevnog drva - Page 19 10810177773810658453
Izrada ogrijevnog drva - Page 19 35314520396215412675

_________________
Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 10.11.16 6:52

NEznam, dal imam pravo, al Dubravac, tvoja pila presporo ide skroz trupac. Nije u nulo naoštreni lanac možda. Sijetim se, kad sam na Tomos 707 naoštrijo lanac, bogami, kako ide skroz. Ili je moguče, da je Tomoska snažnija, pa zato bila brža. Razlika je i u tvrdoći drve da. A žao je istina, da naoštreni lanac tekom radova gubi ostrino, pa duži je rad, sporije pili. Inače pila radi dobro.

Vice, ko je razkopao put? dal pored tebe još koji vozi tamo sa šume? Šta ima kiša veze za izvučenje, ak si na ravnici doma hehe. Ajd radite bez opasnosti! JA ču to raditi na kraju zime.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Dubravac 10.11.16 20:04

Pozz

Pa ovdje je ispilala već 3-4 metara bez oštrenja a radi se o hrastu.
A nije ona ni nešto jaka ima 3 HP i teška je samo 4,9 kg za moje potrebe dovoljna.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 10.11.16 20:09

Istinito kazano, nikad nisam ja ni radijo sa drugo pilo kao sa Tomos-ko, pa nemam izkustva- osiječanja kod drugih pila. Samo na oko mi se činilo tako. ZA ovakve trupce ti je dobra. Problem je kod debelih.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Dubravac 11.11.16 6:39

Pozz

Nema više debelih maksimalno 50 cm.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Tomo Vinković Požega 11.11.16 9:03

reider 1 je napisao/la:...Šta ima kiša veze za izvučenje, ak si na ravnici doma hehe...

Na brdu ne možeš izvući ili spustiti teret po mokrom tlu, a na ravnici ako je meka zemlja toliko jako možeš nasjesti, potonuti u tlo, da te samo helikopter može izvući. Ja sam prošle zime u prvom mjesecu vozio dvije prikolice sirove vrbe u blizini toka rijeke. U jednom trenutku druga prikolica je propala u tlo. Pokušavajući ju izvući onako optimistično, ukopao sam i traktor i prvu prikolicu dok sam cimao naprijed-natrag, pa sam onda morao sve istovariti, otkvačiti prvu prikolicu od traktora, pomaknuti traktor i lancem izvući prikolice jer su svih 8 kotača nasjeli koliko god su mogli. A vozio sam svega 3,5 metra drva ukupno, u prvoj šumskoj vozio metricu, malo više od dva metra, a u drugoj sandučarki malo više od metar debelih furaka.
Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 11.11.16 9:37

Phu, na to nisam ni pomislijo, jer nisam na ravnici doma scratch MA do smrti se učimo hehe.

E a vidiš, odvdje dobro dojdeju dvije traktora hehe, ak me svi uvijek zajebavaju, da jih imam. Da se malo zezamo, bez ljutnje.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Krumpironja 11.11.16 13:22

Pa šta nisi zvao da netko dođe povuć te...meni je zadnja opcija iskrcat hehe zovem dodu me povuc i idemo dalje...ili u polju izvuć kada zapnem lol!
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by ssucur 11.11.16 17:27

Dobro je da te oće neko "povuć" Rolling Eyes scratch lol!
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 11.11.16 18:03

Evo pričo još jednu. A vezana je na sakupljanje drve i vožnjo kuči:

Kod mene prije kakvih 8 godina nazad, poznanik sa Hurlimanom 80 ks vinogradarskim, i jednoosovinko  prokliznijo na šodranom putu na gore.
Teren kaže jako stara slika sa cca 2002 il 2003 godine, jer ovdje nije teren tako zaraščen, pa se na današnjoj slici ne bi ništa ni vidjelo.
Izrada ogrijevnog drva - Page 19 2002-2003
Kuča na sredi brega, na krajnoj ljevi strani slike, koja sama stoji, počela se rušiti, isto druge zgradbe oko nje, jer napuščeno sve. Čovijek natovorijo na jednoosovinko sve drvene nosače od krova za palbo, i bilo je skroz noč uljedenelo. Sutra posijalo sunce, i počelo se odljedivati na površini. Vozač htijo krenuti po videnum putu desno od kuče prema vrhu brega, da dođe do glavnog asvaltnog puta. Drva bila su duga, da dosta virila preko sanduka nazad i razterečivala traktor. NAravno, da se nije izvukao, a i traktor je lagani. Prokliznuo 20 metara izred asvalta. No a tu se dogodilo, što kaazo Sucur-čovijek je tražijo hitno pomoč, da ga neko izvuče. Mene nije bilo kod kuče, pa me nije zvao. Komšija imao je nekvog Univarzala 45 il 35 . Neznam, ak imao 4 pogon. Gledao je tog jadnog čovijeka, ko prokliznuo i izvinjavao se mu, da bezveze ,da pokuša, jer ne bo napravijo ništa. Vozač nije znao koga zvati. E i sad smo tamo. Svi ljudi ,koje poznao, bili sutra u tvornicama na poslu. A bojijo se, da ak još duže sije sunce, bude koš gore klizavo. NA kraj umu obečao drugi komšija, stari čovijek sa Ursus C 335. A pričao mi taj vozač, da ga čekao debeli sat, napokon je na kraju došao. Nema vode u hladnjaku, pa prije palbe doliva...No na kraju ga sa zadnjo svu silo mogao izvučti, a zasrali cijeli su asvaltni put.

Nauk priče-"kad toneš, razveseliš se svake biljke, koje se možeš oprijeti, da se spasiš."
Na kraju je Ursus riješijo situaciju, al svi pljuju naokolo po njemu.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Krumpironja 11.11.16 19:01

hehe ma uvijek se nade netko...ne treba čak ni traktor dosta je i vozač i riješi se situaciju, ove godine je bilo zanimljivo u vinogradima vuko sam dva tv van hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Tomo Vinković Požega 12.11.16 10:38

Nisam imao koga zvati jer je dio puta otkud sam došao vrlo uzak između dvije njive, samo uski traktor poput TV može proći da ne napravi štetu, a kod mene je takav traktor rijedak.Onda dok pronađem tko je slobodan da dođe, prije istovarim. Susjed je bio samnom i pomogao. To zapadanje nas je koštalo sat vremena istovara, izvlačenja i utovara.
Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 12.11.16 10:48

Ponekad se više izplati voziti dva puta, nego jedanput i napraviti zbrko. Kod nas živijo je čovijek, koj nije znao za pravi osiječaj. Umro prijašnju godinu. Nikad nije gledao mogučnosti, stroja, terena, vrijemena, dužine vožnje. NAtovorijo tako, da podosta puta napravijo sranje na putu. A niko ga nije spravijo pameti. Nekad došao nam sa jednoosovinko i IMT 539. NAtovorijo toliko i išao na dole skroz naš šumski put, dok nije završijo u bukvi. Imao je prvo ovdje okolo pilarno. I zbog toga uvijek mešetarijo sa drvama. Trupci sem, obrezi za ogrijev ovamo, daske tamo...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Admin 13.11.16 0:20

Pozdrav

Šuma 08.10.2016.

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 5msjLOiD Izrada ogrijevnog drva - Page 19 QtIKyX8G Izrada ogrijevnog drva - Page 19 OpiQFVHa Izrada ogrijevnog drva - Page 19 FTUlDDn4 Izrada ogrijevnog drva - Page 19 VqhD7PP7 Izrada ogrijevnog drva - Page 19 2UqASBnm Izrada ogrijevnog drva - Page 19 KwJiknQJ Izrada ogrijevnog drva - Page 19 DGATzjFY Izrada ogrijevnog drva - Page 19 AIMXzwIH Izrada ogrijevnog drva - Page 19 CzWSdiZc Izrada ogrijevnog drva - Page 19 9cNZLtmB Izrada ogrijevnog drva - Page 19 QdQrVavN Izrada ogrijevnog drva - Page 19 BGF6cxGE Izrada ogrijevnog drva - Page 19 7pVDPVSF

Bilo je i nezgoda u šumi, furke kotrljao dolje na put, ( jako je strmo išli sami kao avion ) jedan se odbio od rastućeg drva kad je kod kotrljanja udario o njega, i furak pravac na moj kanister pun ulja za lanac, ni manje ni više točno na kanister, nije bio na pravcu kotrljanja furaka, kanister puknu i ode 4 litara ulja od Tokića Mannol. Sa šumom nikad ne znaš.

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Tmftvfq6 Izrada ogrijevnog drva - Page 19 PVHElZrH Izrada ogrijevnog drva - Page 19 FUGQRtvj Izrada ogrijevnog drva - Page 19 OgPPFufY Izrada ogrijevnog drva - Page 19 CojKxamV Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Frm9iz6R Izrada ogrijevnog drva - Page 19 GdJAuNuo


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 13.11.16 21:50

Ma u šumi hiljadu opasnosti te čeka. Sijetim se dana, kad sam pola dana van vadijo zaglavljeno motorko i čupao trupac traktorom i psovao ko vrag. Nekog dana pa sam sa konopljinim užetom vukao tanji trupac sa šume na dole na travnjak. Povučem i zaboravim uže izpod trupaca, al drugi ga dan idem motorkom piliti.......... Razz
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Admin 13.11.16 23:59

Pozdrav

Prepiliš trupac, uže i počnu munje sijevati, što drugo.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 14.11.16 4:46

E to neznam, što to znači, što si pisao. Da počinje rasti konoplja? Ako to mislijo, onda moglo bi, jer travnjak jako nizko lježi i ponekad popljavlja voda. Potok teče više, pa vode ne fali. hehe. Zato tamo vozim, kad je sigurno suho. A sretan sam, jer sve dreve padnu van na nejga, pa možem drva sakupljati na ravnici ili malo samo sajlom dukšim povučem van iz šume.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by vica022 15.11.16 15:41

Kod Admina je slican teren kao kod mene gde sam predhodno ziveo u Krupnju. Veoma slican teret gde smo jednom isli u drzavnu sumu za seci drva ali niko se nije nadao da se velika bukva okrene popreko i srusi preko 10 malo manjih bukvi ispod nje.to je bilo kao lancana reakcija na silu. Sumar kad je dosao umalo nije pao u nesvest kad je video ali posto poznaje i sekaca profesionalnog i nas i nije namerno uradjeno udario cekic na sve jer sta cemo kad se iz korena izvalilo vise od 7-8 komada.
Suma je nepredvidiva i nikad se nzna sta te moze zadesiti.
Ovde jeste ravnica ali moja suma je vrlo uzana oko 11m a dugacka preko 220m. Hteo nehteo moram da obaram u moju sumu pa kako god i cesto ostane takoreci uspravno ali moram da drugima stetu nenapravim. onda sajla i traktor i povlaci dok nespustimo na zemlju. Put glavni do suma nije los i nasipa se ali moram oko 450m da idem sporednim putem ili kroz sumu direktno da bih dosao do moje. E tu je problem jer sumski put koriste mnogi i kradje su ucestale pa niko nece da popravi da se odbiju lopovi odatle. Drugi sporedni put kojim mogu prici je podvodan i tu se vrlo lako potone u glinovitu i vrlo lepljivu zemlju jer to je takoreci rit ili mocvara u blizini.Pre dve godine smo tu zapali jer me drugar nije poslusao i potonuli smo sa tovarom u svega 10m predjenih. Onda sajla i vuci natrag prikolicu lagano da nelegne skroz.Jos malo pa treba i kod drugara u sumi da idemo a tu je tek strasno koliko je los put. Ni sa dva traktora po 50-60ks nemozes izvuci dvoosovinku sa 4m drva

_________________
Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 15.11.16 22:54

Nevijerojatno, čovijek na ravnici od vaservage doma, al napati se kod radova više nego ja na planinama.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 24.11.16 11:30

Eto, odmah kad otac otišao autom od kuče, ja brzo po lopato i motorno pilo i ajd rušiti orah, koj mi smeta više od 10 godina. Stajao je odmah izpred šume, a tamo ide i šumski put. Bacao je sijeno po cijelom putu, a ni se ni dobro moglo sakupljati mrve, jer tamo upravo je okretišče za strojeve:

Ovdje je danas sutra stajao

http://www.mojalbum.com/reider/spravilo-drv/foto/23439454

NAravno ne može drugače, nego, da se pola vrijemena popravljaju pile, pa maka je nova ili stara. Mala grana zaglavila lanac, izbacilo lanac, pa je kočioni sistem potpuno zablokirao. Trebao sam ga do kraja razšraufati, da odblokirao. A taljani mazali su sistem svuda, samo tamo, gdje najviše poklizava ova kočnica, bilo suho. Kad namazao klizno površino elemenata, onda opet išlo. Al vraga sam se napatijo, da sam elemente sve mogao unutra ugraditi. Unutra je jaka opruga.

http://www.mojalbum.com/reider/spravilo-drv/foto/23439454#!23439455

Jer nisam imao vrijemena, odvukao sam sa šumskog puta samo one grane koje smetajo, ak koj pripelje po putu. No to se dogodi max 5 puta godišnje, al komšija pronađe uvijek ovo neugodno vrijeme, kad ja nešto parkiram na putu. Eto tak osve sam pusitjo za drugi put.

http://www.mojalbum.com/reider/spravilo-drv/foto/23439454#!23439468

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Screen10

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Screen12


Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Screen11

reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Admin 25.11.16 22:36

Pozdrav

Današnja rabota 25.11.2016. u selu ispilio orah, vjetar ga srušio jer su poneki debeli korijeni truli.


Izrada ogrijevnog drva - Page 19 0bcc10516716952 Izrada ogrijevnog drva - Page 19 E3458e516716992 Izrada ogrijevnog drva - Page 19 7db5d7516717050 Izrada ogrijevnog drva - Page 19 971b37516717173 Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Da476f516717232 Izrada ogrijevnog drva - Page 19 130646516717349 Izrada ogrijevnog drva - Page 19 7d72f1516717462

Kasnije u šumu sa kolegom i njegovim traktorom Zetor vožnja mojih drva.

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 27535721wf


Izrada ogrijevnog drva - Page 19 27535722oj


Izrada ogrijevnog drva - Page 19 27535724lg


Izrada ogrijevnog drva - Page 19 27535725au




_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 26.11.16 12:53

Orah zadnje vrijeme u velikim količinama propada isto kao Jesen. Kod mene na kraju zime ide se na jesene. A i jedan je orah odkazao. Suši se svake godine više. A ga pustim ,jer još drži breg, dok ne mladi orahi okolo ne postanejo snažniji.
A taj prijatelj, pravi ti je prijatelj, ak ovdje vozi za tebe hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Admin 27.11.16 14:45

Pozdrav

Platim mu gorivo nije to ništa novaca,  naspram onog koliko bi uzeli ostali, jednostavno sam takav da plaćam usluge i prijateljima minimalno , jer ne žele više uzeti, nekad i neću uzeti novac ni za što. Ima i totalne suprotnosti precjenjivanju usluge sve  i svašta, sa takvima nemam posla ma tko bio.  Put je takav dolje je kamen i tvrdo gore stoji voda, plus preko male rječice, put je dobar osim ispod šume,propada prikolica do osovine kotača. Nisam htio isprobavati može li Tomo Vinković biti amfibija, ovako je sigurnije.


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by reider 1 27.11.16 22:27

Kad ti TV zapadne, samo nosačem haube guraš sve izpred sebe, kao bi imao šumarskog ramperja izpred namontiranoga heh. Ovo se mi događalo često puta kod jednocilindraša.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Izrada ogrijevnog drva - Page 19 Empty Re: Izrada ogrijevnog drva

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 24. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.