Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druženja forumaša

4 posters

Go down

Druženja forumaša Empty Druženja forumaša

Postaj by tomo522 29.12.15 17:54

Vidim da ovdje niko nije ništa pisao.Danas je TOMO VINKOVIĆ POŽEGA bio kod mene radi kupovine pluga okretača.Kupovina je rješena brzo pa smo obišli moje priključke i naravno kolega je malo provozao mog tomicu.Poslije smo zalili.Kolega je bio sa svojom obitelji al smo se njegov otac Zvonko i ja lijepo zabavljali i razmjenili neka iskustva.Nadam se da se budemo opet sreli ubrzo.Pozdrav kolega cheers
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Druženja forumaša Empty Re: Druženja forumaša

Postaj by Tomo Vinković Požega 29.12.15 22:14

Sretno smo stigli kući, udaljeni smo 110 km jedan od drugoga, a cesta je bila mokra i skliska pa je put trajao više od dva sata u jednom smjeru. Žao mi je što smo se žurili, nismo se čak niti uslikali, ali mi je neizmjerno drago što smo se upoznali, prvi si član foruma kojeg sam upoznao osobno. Zanimljivo je da smo se našli potpuno slučajno preko oglasnika Njuškalo. Pozdrav TOMO522! cheers
Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

Druženja forumaša Empty Re: Druženja forumaša

Postaj by tomo522 30.12.15 18:23

Pozdrav i tebi prijatelju.Bitno da smo se mi upoznali hehee.Vidimo se mi na ljeto kad bude bolja cesta za putovanje lol!
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Druženja forumaša Empty Re: Druženja forumaša

Postaj by Admin 30.12.15 23:21

Pozdrav

Vrlo lijepo dražesno, želim vam da u skorijoj budućnosti  ponovite druženje forumaša, prijateljstva koja se stvore slučajnošću ostaju prava prijateljstva santa

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Druženja forumaša Empty Re: Druženja forumaša

Postaj by reider 1 09.01.16 9:47

Hehe kakva priča. Tražijo plug u oglasnicima, nazavao čovijeka koj prodaje, a to bijo najbliži forumaš foruma hehe.
Pa kako za vr...ni Tomo 522 dao ovdje oglasa?. Bilo bi jednostavnije.

U živo ja sam upoznao samo Petra, bateka i Ivanhooja. Naravno i Krompija. Do sad mi se čini Petra 2x, bateka 2x i Ivanhooja najmanje 3 puta. Krompija 1x. Srdačno upam, da jih budem mogao višeputa sresti i naravno još one, koje nikad nisam sreo. LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Druženja forumaša Empty Re: Druženja forumaša

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.