Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Motokultivatori IMT 506 mehanika

Go down

Motokultivatori IMT 506 mehanika

Postaj by Admin on 27.11.15 0:24

Motokultivator IMT 506 mehanika motokultivatora.

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3523

http://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Re: Motokultivatori IMT 506 mehanika

Postaj by Samo Josip on 19.01.16 22:13

Imam jos jedno pitanje u vezi mehanike,za IMT-506. Dakle imam jedan cilindar od 506ice koji je dosta los....znaci puno je radio,i ima dosta velik "zub" u gornjem djelu cilindra. E sad mene zanima dali se taj cilindar moze nositi busit. Znaci dali postoje specijale za 506icu
Samo Josip
član
član

Broj postova : 54

[Vrh] Go down

Postaj by vica022 on 19.01.16 22:19

Nisam siguran ali mislim da nema specijale. Pohabanost stubline igra vrlo veliku ulogu kod svakog motora . Neradim te motore i nevolim iskreno 506 jer to je dzigericar od motora.Uvek mu nesto fali kad ti najvise treba a i potrosac je velik

Moderator

Broj postova : 484

[Vrh] Go down

Postaj by Samo Josip on 19.01.16 22:26

To je istina da je potrosac veliki. Kad sam kupivo 506icu nisam bio toliko upucen u motokultivatore. A sad mi je zao ga prodat,jer generalno je sredjen. Njega bi si ostavio za lakse poslove u vrtu. A za vucu prikolice bi kupio IMT-507 dizel. On bi bio namjenit dakle samo za transport.
Samo Josip
član
član

[Vrh] Go down

Postaj by Samo Josip on 25.11.16 6:55

Evo mene opet sa problemima oko IMT 506ice. Dakle desava mi se sljedece,kad je upalim normalno sve radi dok se ne igrije,kada se ugrije ugasi se,i nece da pali sve dok se ne ohladi...
Samo Josip
član
član

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on 25.11.16 22:25

Pozdrav

To se često događa na tim moto kultivatorima, imao sam ga pa znam kako lomi živce.

http://www.poljoprivreda.ba/pitajte-odgovaramo/poljo-masine/5078-visoka-turafa-kod-imt-506s

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3523

http://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Postaj by vica022 on 26.11.16 7:38

Obicno cim fali kompresije motoru on se u radu brze zagreva preko neke mere i dolazi do sirenja stubline i gubitka kompresije skroz sto se manifestuje gasenjem. Pregrevanje moze uzrokovati i los ugao predpaljenja , mali obrtaji u tezem poslu itd. Mnogo problema izaziva i karburator ako ubacuje previse goriva .
Jedno sto bi mogao da proveris je da cim se ugasi skines svecicu i vidis dal nije trunka garezi slepila elektrodu i da odmah probas dal ima varnice. Desi se slucaj da se bobina kad se zagreje izgubi varnicu.Kazem dzigericar od motora ali samo eliminacijom problema po problema se moze doci do kvara.

Moderator

Broj postova : 484

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics