Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Motokultivator IMT 506 opća tema

Go down

Motokultivator IMT 506 opća tema

Postaj by Admin on 27.11.15 0:22

Motokultivator IMT 506 opća tema ..

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3538

http://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Re: Motokultivator IMT 506 opća tema

Postaj by Admin on 19.01.16 23:49

Pozdrav

Malo o motokultivatoru IMT 506 opće informacije no ne mora da bude svima tako sve je to razlićito, inaće u mom brdovitom kraju baš taj motokultivator je najzastupljeniji i ljudi ga upotrebljavaju za kopanje kukuruza, vrt, vinograd, košnja, frezanje, da ih ima novih opet bi bio jer ima neke svoje prednosti a bogami i mane. Ja osobno ga više ne bih kupovao.

Lakši je  za okretanje jer je kraći, ali se zakopava ako je mekano, ako je tvrdo vuće te moraš ga držati ili ode sam,  sa druge strane sklon je  čestim kvarovima ako se koristi kažu bolja je Agrija original ima male razlike karike itd,  506 Knjaževac je osjetljiviji , i po meni veliki potrošač naspram  Labina malog sa LA 300 motorom, ovisi i što se radi i sa kojim gasom nije ista potrošnja frezanje mekanog vrta ili  vinograda i da je tvrdo i suho, ja sam sa njime kosio livade za sijeno, frezao vinograd, vrt.

Nekad je bilo situacija neće da upali motor poteži i poteži sajlu no neće svječica dobra baca iskru, goriva ima mokra svečica, i na kraju izvuće mi se sajla za startanje motora pojeo mi živce, iber turažu mi nabijao i dimio trošio ulje dok sam skužio da je to semerig radilice otišao i da ulazi ulje u cilindar i gori zato je dimio kao lokomotiva, kad je to ulje potrošio određenu kolićinu išao je u iber turažu usisavao je sam zrak tamo gdje nesmije, puno skidanja i šerafljanja  pa nisam ništa mijenjao dosipavao sam  ulje da ne vuće zrak, sad je kod brata nije više kod mene on ga složio i radi i koristi se njime.

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3538

http://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Postaj by vica022 on 20.01.16 21:32

To je po meni masina koju je davno vreme pregazilo a pogotovu sad sa veoma losim kvalitetom rezervnih delova dolazi do veoma velikih problema. Jedina stavka po meni koliko sam sa mnogima razgovarao je veliki broj prikljucaka ali i dobro usaglasenih sa snagom i brzinom. Ali po ekonomicnosti je po meni poslednje mesto od svih. Ja sam se zaprepastio kad sam video ucinak i potrosnju u frezovanju spram moje honde f600. Vise od 5 puta je potrosio i jedina prednost jj je sto moze plice i sitnije da frezuje dok u tvrdome moze da grebe ko macka. Sve su to uopsteno dobre i lose odlike svakog modela ali 506 samo da ima kvalitetniji i po mogucnosti cetvorotaktni motor bila bi dobra opcija. Ali to onda nebi bio 506

Moderator

Broj postova : 484

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics