Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav od mbutala

5 posters

Go down

Pozdrav od mbutala Empty Pozdrav od mbutala

Postaj by mbutala 13.05.15 9:47

Zdravo!

Evo i mene na forumu. Moje ime je Matej Butala, imam 25 godina, dolazim iz Slovenije, kraj grada Črnomelj. Študiram na strojni fakulteti u Ljubljani. I to bi bilo to. Prije tjedan dana smo kupili tomo vinkovič 732, prije smo imali 523. Traktor trebamu za obradu jedne njive i za drva šumi i malo oko kuče. Sad trebam tomu malo poljepšati, personalizirati i pošrafati. Nadam se i znam da ču ovdje dobiti puno odgovora. I u naprijed se izvinjavam za moje greške na hrvatskom jeziku, možda mi uleti kakva slovenska ili srbska rječenica.
mbutala
mbutala
član
član

Broj postova : 44
Join date : 13.05.2015
Lokacija : Črnomelj SLO

[Vrh] Go down

Pozdrav od mbutala Empty Re: Pozdrav od mbutala

Postaj by Tomo Vinković Požega 13.05.15 10:34

Pozdrav iz Požege! Daj koju slikicu tvoje mehanizacije kad budeš mogao, to nas posebno raduje. Odgovore na većinu pitanja o TV traktorima možeš dobiti od svih nas, a s obzirom da studiraš na strojarskom fakultetu, možda bi i ti nama mogao ponešto odgovoriti Very Happy
Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

Pozdrav od mbutala Empty Re: Pozdrav od mbutala

Postaj by mbutala 13.05.15 10:52

Stavit ču slike, samo moram prvo da ga poslikam. Ali to što ja studiram na strojarskom fakultetom ne znači da ja baš nešto znam oko tomo vinkoviča. I moja smer/tema studiranje je avionika, za pilota u vojski. A naša vojska nema para ni za metke, kamoli za nove pilote. U naprijed se zahvaljujem za pomoč oko inovacija i servisiranja.
mbutala
mbutala
član
član

Broj postova : 44
Join date : 13.05.2015
Lokacija : Črnomelj SLO

[Vrh] Go down

Pozdrav od mbutala Empty Re: Pozdrav od mbutala

Postaj by Admin 13.05.15 12:41

Pozdrav

Tomo Vinković  Forum za male traktore, motokultivatore, poljoprivredu, šumarstvo, poljoprivredna zajednica foruma..

Dobro došao/šla  na Forum na kojem ćeš  uživati u dobrom društvu.  Radujemo se tvojim  komentarima,  iskustvima, mišljenjima   hvala na lijepom i iscrpnom predstavljanju članovima/korisnicima Foruma...
Pozdrav od mbutala Welcome  Pozdrav od mbutala Thanks

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Pozdrav od mbutala Empty Re: Pozdrav od mbutala

Postaj by Dubravac 13.05.15 21:13

Srdačan pozdrav mladi kolega dobro došao u ovu vrijednu ekipu.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Pozdrav od mbutala Empty Re: Pozdrav od mbutala

Postaj by fireman.peter 13.05.15 22:50

Pozdrav Matej i dobrodošao na forum.
Nešto sigurno znaš o Tomi pošto vam je već drugi došao u dvorište. Rado ću pogledati tvoje slike i pisanje na forumu tako da samo napred.
Zanimljivo to da studiraš za pilota. Zbog toga mislim da ti tehnika nije tuđa tako da imaš mogućnosti da si uspješan kod sredivanja svojeg Tome. Samo trebaš imati volje i to je to.

Pozdrav.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Pozdrav od mbutala Empty Re: Pozdrav od mbutala

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.