Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hittner freze opća tema

2 posters

Go down

Hittner freze opća tema Empty Hittner freze opća tema

Postaj by strojar1000 22.04.15 19:54

ej ljudi... Došlo je proljeće pa je došlo i vrijeme da izvadimo i naše ljubimce( traktore Very Happy )... kupio sam polovnu frezu za TV 730 od Hittner-a. Treba mi informacija gdje ja mogu pogledati koliko je ulja u kučištu u frezi te koliko šota brtva za kučište jer mi ulje pušta?? ...

Hittner freze opća tema 11jyyc5 Hittner freze opća tema 2cijnms Hittner freze opća tema Rw6p0y

strojar1000
novi član
novi član

Broj postova : 28
Join date : 07.06.2014
Lokacija : Delnice

[Vrh] Go down

Hittner freze opća tema Empty Re: Hittner freze opća tema

Postaj by Admin 24.04.15 21:22

Pozdrav

Hittner freze opća tema Screenshot3

Označeno je gdje se sipa i kontrolira ulje u lančaniku freze, ostalo podaci imaju u radioničkom priručniku na Forumu...

Fotografija ispod strelica pokazuje čep gdje se nalazi za kontrolu i nadoljevanje ulja u reduktor freze, ostali podaci u radioničkom priručniku Foruma...

Hittner freze opća tema Screenshot2

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Hittner freze opća tema Empty Re: Hittner freze opća tema

Postaj by strojar1000 28.04.15 21:26

Hittner freze opća tema 155rype ipak sam skinuo poklopac kučišta tako da mjenjam i brtvu. no dali je potrebno na brtnu dodavt silikon i koji??

strojar1000
novi član
novi član

Broj postova : 28
Join date : 07.06.2014
Lokacija : Delnice

[Vrh] Go down

Hittner freze opća tema Empty Re: Hittner freze opća tema

Postaj by Admin 02.05.15 15:09

Pozdrav

Može i ne mora silikonska masa za brtvljenje motora i ostalih sklopova za brtvljenje na klasičnu brtvu ili ti dihtung, neke mase za brtvljenje idu zajedno sa brtvom ili ti dihtungom znači ne može masa silikonska sama ići, a ima takvih masa silikonskih koje idu i bez brtve direktno na metal/plastiku/aluminij. Ja bih ti preporučio staviti na brtvu ili dihtung silikonsku masu za brtvljenje ne škodi ništa može samo poboljšati brtvljenje kad si već kupio brtvu ili dihtung. Silikonska masa za brtvljenje ide na metale,aluminij.plastiku obojane, neobojane metale/plastiku, ima raznih proizvođača i one jeftinije su dobre kao i raznih tih masa za namjenska brtvljenja.

http://www.trgo-agencija.hr/detalji_proizvoda.9cd2a642c2624d86ad6fb6f36df50459.masa_za_brtv_ultra_black_5910_300ml_loctite.aspx

http://www.wuerth.com.hr/katalog/WURTH-AUTO/files/assets/basic-html/page673.html

Eto jedan dio linkova...

Srdačan pozdrav


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Hittner freze opća tema Empty Re: Hittner freze opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.