Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi ljudi koji vole agrar.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Oranje

Stranica 15 / 15. Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Oranje

Postaj by iwanho 1 on 07.11.17 8:09

Imaš telefonsku številku?  scratch
Vidim da njiva treba biti najprije normalno izorana, Moja je sad upravo u takvom stanju.  Laughing
Takav plug bi sve riješil. Sreća kaj imam traktor u SL verziji.  lol!

Moram se uozbiljiti. Ovo je super varijanta za rigolanje. Svaka čast onomu tko je došel na ideju da s drugom brazdom samo smanji radzgen (jarak). Da je traktor gusjeničar ne bi trebal drugog za ispomoć.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1371

[Vrh] Go down

Postaj by reider 1 on 07.11.17 11:51

Hehe, da si me nasmijao, da sam popljuvao tipkovnico računara heh. Znači ti bar možeš računati na rigolni plug, sa SL verzijo šasije, a ja nikakve nemam šanse. pirat
Gusijeničari ne voze u brazdi! Pored voze. Svi videi tako kažu. Zato ni ne trebaju malog plugiča za zasipavanje duboke brazde. A da sam još iskren, ni jedni nisu orali ovakvih njiv, kakve su kod naju, koje videe sam gledao. Ovo bilo bi veselje gledati. Osim orali so močvare, što je najgore.
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 2845

[Vrh] Go down

Postaj by iwanho 1 on 07.11.17 13:41

Nisam mislil na buldožer, nego na ovakvog mališana. Smile
Samo jel ima dovoljan klirens? Question

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1371

[Vrh] Go down

Postaj by reider 1 on 07.11.17 20:32

Što je uzko, kao ovaj "mališan", jako se naginje u brazdi znaš. I sprečava duboko orbo. Znam, kako visijo TV u brazdi sa 105 cm, kako Zetor sa 195, i kako NH sa 205 cm. Nh, kao da stoji ravno prema TV-ju.
A ovog mališana sa tvoje veze predpostavljam, da ga u orbi u životu ne budeš vidijo orati u živo, jer malo jih je, koj si to može, i i želi kupiti. Neutral
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 2845

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 15 / 15. Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics