Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Balirke - preše Abbriata

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Balirke - preše Abbriata

Postaj by Admin on 08.12.14 2:01

Pozdrav..

Vidio sam bio da ste se zanimali oko balirki ili ti preša sa sijeno.. Ima ih da manjih za manje traktore, dok oni jači traktori  od 30 ks sa večim balirkama rade normalno kockaste bale.. A oni još jači traktori od 86 ks poput AC rade sa velikim balirkama i to sa rolo balama..

Ima malo slika koje sam skinuo  sa YouTube videa..

Italija je specijalist za traktorske  priključke  za male traktore, kad ih proizvodi na tone i tone  , a i  za velike  traktore ništa ne zaostaju..

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3523

http://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Re: Balirke - preše Abbriata

Postaj by reider 1 on 30.01.15 18:41

Gledam na više pokaaznim strojevima,koje pridno stavlja @admin ,a u oku mi padne uvijek jedna jako zanimiva stvar!.
Pogledajte ovo zvezdo,koja se vrti pored hedra.Čisti pored hedra preostalo mrvo,da se sa drugo ljepo pobere.E da mi je to imati.
Lomijo sam si oko toga večputa glavo,ali nije došlo do nikakvih realizacij u stvarnosti.Sad uvijek jedan čovijek treba da hoda pored hedra i sakuplja grabljama u stroj,da ne ostaje trag mrve pored hedra.Imam ideje u glavi,al iprvo trebam da složim ovo što je sad razdrapano i ne sanjati preko reda.
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 2915

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics