Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 32 / 33. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 06.12.17 21:16

Pozdrav,
Imaju AC-ji dobre lampice na prednjim blatobranima ukup sa blinkeri je napisao/la:
Imaju skupi modeli i bolji naravno rekli bi gornja srednja i visoka klasa.

http://www.pavin.hr/kategorija/mehanizacija/vocarsko-vinogradarska-oprema/traktori/page/2/

Donja klasa AC nema te mogućnosti kao suparnički model. Prikazano u temi rasprava za sve modele traktora u jednoj temi.

svijetla smetala su novo ubacenim vodeno hlađenim motorima je napisao/la:
I drugi razni traktori imaju svjetla na vrhu maske ili čak na sredini maske i vodno hlađeni motori. Firmi traktora AC kao da se nije ulagalo u slabije modele traktora.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 31156987qo

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 07.12.17 9:14

Kaj reči, kratkovidnost projektanata. Stroga specijalizacija za određene vrste poslova. Sad

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.12.17 14:41

Priznajem, toga nisam nikad ni gledao, a ko če plužiti ljudi moji sa ovim malim traktorčičem usrijed noči. Sve drugo ne igra uloge višina tih lampa. Iznad 70 ks imaju svi na blatobranima lampe koliko vidim. A za ozbiljan posao po mome treba i spredaj divje i na blatobranima još dodatno jedne ozbiljne. Znamo, kad je tama, svijetla nikad previše( ko i radi u noči). Pa ima kolega na AC-ju i straga dodatno lampu, stavljenu na stražni mali arnij, a neznam, al je oriđi oprema AC-ja il staviju nekvu standardno za ugrađenje. Po meni najbolje bilo bi na stražnjo stran na arnij uni maleni, namijestiti linijo malih led lampa, pa da sije kao treba, ko novogodišnja smreka.
Dvije slike namiještenih stražnjih svijetla na arniju malom pomožnom, na traktorima AC 4400F i AC TCF5500:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Tc5500f
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 4400f

Izvinjavam se Ivanhu-ju, jer nekad nazad nije dobijo punog odgovora na pitanje: Nije ACTCF kod tetaka sam izbacivao prednji pogon tekom vožnje po asvaltu, več je on zatvrdijo,da to če netko zaboraviti i jo izključiti, pa če svejedno nanjo računati na cesti i eto problema. Isto je zablokirao i ručko uključivanja prednjeg pogona i komšija(po njegovom savijetu). Stavili su nekvi vijk skroz ručko.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 07.12.17 17:24

Hvala na informaciji za prvi pogon. cheers
Jedni vole dodatna ulaganja u traktore, a drugi ih koriste onako kak su kupljeni.
Pripadam drugima. Za sada, a vjerojatno bu tako i u budućnosti, nemam potrebe za nadogradnjom. Jedino kad bi bila mogućnost ugraditi nezavisne prve kočnice, za neku razumnu cijenu, to bi napravil jer se bitno poboljšava sigurnost.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 09.12.17 20:05

Ja nikad nisam imao problema sa pozicijom svjetla i moram rec da jače svjetle nego na maxteru, za rad kroz noč imam dodatne reflektore na oba traktora i nema problema
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 10.12.17 7:01

Pozdrav,
ko če plužiti ljudi moji sa ovim malim traktorčičem usrijed noči je napisao/la:
Prskaju se voćnjaci noću počevši pred zalazak sunca pa dok ne završiš 23,00 00,00, 02,00 koliko imaš i čime radiš tako prema tome i završavaš posao.

AC je super traktor crven, moderan, inovativan, ali preskupi traktor, ima  nekih minusa  koje su vidljive na daleko, sa novijim modelom to se popravilo.

Antonio Carraro 5800 cijena u Mađarskoj ( ostali ju sakrivaju ) 18,750 eura.
https://www.agrohof.com/for-sale-10 Jako puno novaca,  prednje sedlo za prihvat  vučnoga oka, kuke za vuču nekoga ili nešto ispod branika i prednjih svjetala, bolcna sedla  dalje sami odgonetni te.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 31186406ht

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 31186407er

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 31186408wp

AC Major vučno sedlo prednje i bolcn sedla pozicija.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 31186409ku

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 31186410pz

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 31186411jg

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 31186412ke

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 10.12.17 18:27

Cijena 5800 Normala ista je kao u SLO. Što se tiče kuku za vučo, mogu ti sigurno zatvrditi, da moj 5400 Normal imao ju sa strane desno pored motora...
Ovako, kako ima taj tvoj Normal sa slike kuko, isto ima i Goldoni Star, isto tako i bolcn od spodaj a osigurač od zgoraj imali su moj 5400 Normal, a i Goldoni Star.
Što se tiče slik Majora izpred Agrimara, koji su jih na novo počeli prodavati, mogu kazati, da jako je interesantan, ali predni prozor napraivjo bi ja veči (male prozorčiče i glavnoga bi spojijo za večo preglednost, a vredno bilo bi razmisliti o kabini samo sa 4 nosača. Znači stranski prozor i vrata ukupno. ZA max preglednost. Kabino možda crne boje, al krov ostaje crveni...(samo razmišljam, kako bi tako izgledalo). No lako je pričati, a u praksi problem, je zbog nosivosti kabine, a težko ju je i namijestiti na ove tipe traktora dovoljno fiksno sa malo nosača, kako bi ja želijo. Ako iskreno kažem- čini mi se tamo izpred noga, malo je pregledna. A 100% sam, da super te ova kabina osigura u neprilikama vremena. alien A kome što smeta, može demontirati vrata, a izpred nog ostaje sve zatvoreno. No istina, tamo nema se ni ništa vidjeti. Prednji prozor veči valjao bi više.
I još ponovo, ko slike nije nikad vidjeo. Moj Ac i njegova prednja vučna kuka:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Fotografija-0056
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 10.12.17 18:58

Na mojem Goldoniju nema kuke. Vidiš li je negdje? Laughing Laughing Laughing
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 36494660963_4bba048640_cWP_20161013_12_10_28_Pro

Zakaj je uopće predviđena ta prva kuka? Samo za šlepanje ili ima još neku funkciju?

Tvoje razmišljanje o staklima je pogled na jednu stranu medalje (bolja funkcionalnost i ljepši izgled). Druga strana nije tak lijepa. U slučaju loma stakla treba puuuuno više izdvojiti.
Po mojem bi svi krovovi na kabinama bili bijeli. Ionak se uglavnom vide samo iz helikoptera. Laughing

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 17.12.17 20:07

Pozdrav, pa bolja je opcija bolcn od gore pa prema dolje, i da je sve izvučeno malo prema van, kao kod AC Majora ozbiljno izgleda imaš mjesta za ruke,prste ne štipa, ne grebeš se, ne tražiš rupe.

Druga stvar koju su pak kod prodavača traktora AC napravili oni sami je previsoka ručna kočnica prikolice, nosač ručne kočnice je previsok, mora ići niže da ručna kočnica bude u razini blatobrana ili malo ispod blatobrana gdje god bila samo da se strši onako visoko polomiš ruku na nju.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 20170210

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Img_2811

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 17.12.17 20:27

Prednja kuka nema napisanih doslovno namena upotrebe, al u glavnom treba se, da te ko vuče. Inače upotrebili smo jo mi na nekom traktoru i, da je sa prednjom kukom gurao u silos dvoosovinko, jer tako lakše je manevrirao jo.
Admin, nije to kod AC najgore hehe, pogledaj u temo Goldoni star 3000 opča tema, gdje smo debatirali i pokazali slikovno, gdje imaju to polugu ručne kočnice prikolice napraveno kod navedenih Goldonija sa oštrim blatobranom(tamo je napraveno uredu), i kako su na novijim modelima sa ukosim blatobranom to namijestili(još više od toga AC-ja). PA da ne zaprljavam temo idem na ovu sliko AC-ja. Problem je u MALOM traktorčiču hehe.VEči je, lakše je to namijestiti. Ak bi ovdje spustili niže prema podu, ne bi se mogla više otvarati kutija alata. A ak je ne bi bilo, opet izmed sijedala i blatobrana nije prostora. KAd bi povukao jako na brzino ko to ručko, ogrebeo bi si ruko. PO mome bolje bi bilo, da bi se naprijed više stavila i prema dole, imao bi tamo več snage povučti i prostor, ali ne bi mogao ulaziti vozač na traktor Neutral Jednsotavno nema placa. Prijatelj ima to u Štretu namiješteno, a tamo placa za 2 ručke.
Problem je, kad se sa rukom tekom vožnje udariš u lakat, kad zaboraviš, da imaš to namiješteno gore.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 17.12.17 22:39

Pozdrav,
nije to kod AC najgore je napisao/la:
Nije ima od goreg i još gore.
Ovaj položaj ručne kočnice  napravio je trgovac traktorima Pavin. Može ručna još dolje može biti četiri prsta iznad blatobrana ili negdje drugdje, ovo je previsok položaj,  mali čovjek ili dječarac mora na noge stat da povuče ručnu kočnicu jer zbog visine nema snage povući ručnu kočnicu.  idu na fakultete po 5 godina te razne specijalizacije, ako neće ništa naučiti pojest će ih Kinezi i Indijci.

Fotka s nekog velikog traktora mjesta kao u vlaku, no da je i uže opet bi bilo dobro.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Timthu10

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 18.12.17 18:26

Tako je, mali traktorčič, manje prostora...Što se tiče držača za ručno kočnico prikolice, kojeg zanima, nek pogleda na ovu temu, kako imadu Goldoniji napraveno, o čime smo prije godine dana debatirali. Modeli sa oštrim blatobranom imadu super mijesto za polugo kočnice, al model sa ukosim užasno:
https://agro.forumhr.com/t508-goldoni-star
A što kažeš oko toga:
" idu na fakultete po 5 godina te razne specijalizacije, ako neće ništa naučiti pojest će ih Kinezi i Indijci."
Mogao sam se smijati, nema tu što, al nije to tema, da to na dugo komnetiram. Postoji mogučnost, da je ovako ljego ručke kočnice zahtijevao sam buduči vlastnik, koj nabavijo traktor kod njih. Zapitali ga, gdje mu je "na ruku", on pokazao, i to je to...Sve je moguče.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 19.12.17 4:45


KAko čovijek to vozi-samo grmi iz mijenjača hehe. Izgleda prije vozijo nekvi auto za tvrtke, pa se nikako ne može naviknuti na traktor hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 05.01.18 6:31

Pozdrav, znaš kako se kaže koliko para toliko muzike, tu je puno para prema tome mora biti sve tip top.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 20171210

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 20171211

Dok sam točio gorivo u auto bio je i ovaj AC nišam stigao pogledati polugu ručne kočnice.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 05.01.18 10:04

Mi kažemo slično: "Kolko gnara, tolko muzike". A po meni je kod ovog modela sa snimka( sa mog posta) daleko od sve tip top, jer model je još uvijek u dolnjem cijenovnom rangu(izpod 20 hiljade). A zaista mijenjač stvara nekvu muziku...
Bez brige, model sa tvojih slika ne stvara nikakve muzike više, i ak je vlastnik riskirao, možda nema ni ručke za kočenje prikolice hehe! KAko si več sam kazao(kolko para tolko muzike). LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 05.01.18 11:47

Pozdrav, nisi ti objektivan.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 05.01.18 12:31

E da bi te ja razumijo što misliš...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 02.09.18 21:45

Štant Agromehanike u Gornji radgoni SLO 29.8.2018, Zastupnik za Deutz, Ac, i naravno svoje AGT traktore.
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Img20180829125053
Slika TCF. 21300 hiljade sa porezom. U oko mi palo, da prvi put vidim, da ima taj model ugrađeno EH za uključivanje vratila straga. Cijena je za osnovan model, znači bez tegova, dodatnih ventila, regulacijone hidravlike il dvih brzin vrtnje vratila i naravno bez bullbara. Ruke obično kačenje skroz rupe. Imao je dobar komplet guma. straga 360/20", i spredaj 280.
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Img20180829132311
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Img20180829132331
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 02.09.18 22:57

Tgf 7800, koj mi najviše pao u oči. Sa dodatnom opremom i popust sajamski u Gornji radgoni 29,300hiljade. Kotači 360straga i 280 zadaj. 16+16brzine i reverzer sinhronizirano. Dvije brzine vratila straga 540 i 540E. Uključivanja sva EH(vratilo,blokade diferencijala i predjeg pogona). Kočenje uvijek na 4 kotača tekom vožnje, regulacijona hidravlika,dodatni hidravlični ventil,bullbar spredaj. Mogučnost biranja uključenja blokade difa samo straga ili sve 4 istovremeno. TEgovi u stražnjim kotačima i brzo kačenje na rukama hidravlike:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Img20180829133434
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Img20180829133526
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Img20180829133716
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Img20180829133708
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 15.11.18 18:55

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Img20181115090126
Country 3700 i rovokopač. Vlastnik moj soradnik. Danas se vozijo mimo njegove kuče i uslikao.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by sokol 28.11.18 16:08

I meni se sviđa Antonio Carraro, naročito ovi novi tipovi. Dobro bi bilo imati ovakav traktor, samo što trebaš imati dovoljno para da ga kupiš i naravno dovoljno posla sa njim, da ti se ovakva nabavka isplati.
sokol
sokol
član
član

Broj postova : 70
Join date : 26.09.2016
Lokacija : SLO-Savinjska

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 28.11.18 18:05

NE trebaš ga kupiti, da ti se izplati. Možeš ga kupiti i za dušo. To ide nekako tako: Umijesto Tojote RAV4, da se neko ne kurči izpred prijatelja i susjeda, uzme Clijota za 9 hiljade, a za razliko kao za šalo možeš kupiti kojeg malog AC-ja za dušo.......
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by sokol 29.11.18 10:06

Dobro si to kazao, ali na drugoj strani mora biti čovjek zadovoljan da ima bar za Cliota koji vrijedi samo 3 hiljade, pa da mu uspjeva platiti još sve mesečne troškove. U tom slučaju nema ostatka novca za malog AC-ja. KOnkretno ja znam u kakvom stanju mi je sad TV 730, jer ga večji dio sam popravljam, pa ne bih nikada dobio za njega toliko koliko ga cijenim, a za te pare dobio bih možda opet neki loši AC, pa bio opet na početku. TV je sad moja duša, iako bih naravno imao i AC.
sokol
sokol
član
član

Broj postova : 70
Join date : 26.09.2016
Lokacija : SLO-Savinjska

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 29.11.18 10:26

Pa mislijo sam ak ima neko prištedjeno za Tojoto RAV4 heh.
Prijatelj u životu, ak ima srčne želje -volje može se svašta. Bit če nekad!. Strpnost je hči mudrosti.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 24.04.21 18:27

Antonio Carraro HST 4400  TTR vlasnik traktora jedna bolnica u Zagrebu za potrebe održavanja  zelenih površina, zimska služba.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 20210410

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 20210411

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 32 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 32 / 33. Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.