Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 18 / 33. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 24.02.15 23:08

Hauba gore dole...to radi jos i sa cjepacem ali onda bas poskoci ako divljacki naletim na nervaninu...ovo mi radi samo sa prikolicom i to je ono konstantno ljuljanje ne odvajaju se kotaci od ceste al se ljulja i to samo na vecoj brzini od cca 20 kmh...neznam al nije mi prvi put vec sam to primjetio...mozda zbog prikolice jer je osovina dosta nazad?
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 25.02.15 14:55

U nekvim situacijah može biti problem koj veli Ivanoo,ali mi prije u tom primeru izgleda na preobterečenje prikolice.siguran sam,da sa na pola naloženo ne bih to isto radijo. Ja sa AC nemam sa vožnjo na asvaltu nikakvih izkustva pa ču se distancirati od nekvog fiksnog odgovora.Vozijo ga po asvaltu jako malo i još tada večinoma prazan.

Al preberi dvije događaja u moji temi oko sličnih stvari,da ne blatim teme:
https://agro.forumhr.com/t326p60-pozdrav-od-reiderja-1#5791
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 25.02.15 16:17

Ja sam pročital Reiderovo pojašnjenje i jako je logično. No Krumpironja može još točnije procjeniti jel se radi o nedovoljno krutoj, ne nedovoljno jakoj, nego baš nedovoljno krutoj konstrukciji prikolice ili kombinaciji neravne ceste i manje krute prikolice. Ako se to ne događa s praznom prikolicom, onda je gotovo sigurno do krutosti prikolice.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 27.02.15 19:45

Ma sa praznom nema problema deri koliko hoces ali mislim da nije bas toliko slaba za teret koji vozi nikad nije nutra vise od 2,2-2,3 tone... bit će da sam ja malo previđe naslan na papučicu gasa hehehe...kod mene se jučer malo cjepalo pripremo drva za danas,bio je prijatelj sa tv uzet hehe njemu se ne ljulja lol!

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 11rw5t2

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 11rw5t2

Klik za veću sliku...
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 27.02.15 20:09

Huh da mi je ovog podizača za trupce iz tvoga cepača.Samo što bi mi pomognijo,jer imam svedro...Treba mi i klip hidravlike i distributor.Ili kakvadruga alternativa-riješenje.

Pa sve imaš ok-cjepač ,traktor hehe na otoku si glavni.hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 07.03.15 18:36

Glavni glavni afro hehe danas se jos drva prodalo i odmah nova išlo uzet da mi ne prifali cjepanica...

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 11mga5d

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 2wmi8go


Zadnja promjena: fireman.peter; 10.03.15 23:09; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.03.15 18:49

Krompi uvijek u pokretu.Priden ko mrav.
A ja mog prije 2 dana zapalijo polije dugog stajanja.Umjestijo akomulator,zapalijo,pa da radijo malo kake 3 minute,da se namaže.Al vožnje nešto bude.Priprema njiva,čiščenje grana koje smetajo,vožnja cepanic iz doline itd.Najviše radnih sati kod mene napravi sigurno AC,od trih koje imam.Samo mi se ne žuri za sada-ima vrijemena.Al nema ni slobodnog vremena,jer još uvijek radim na preši.Zaklučijo sam bojanje osnovne boje.Sada pa na končno bojo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 10.03.15 19:41

Kod mene će sad počet veselje oko zemlje danas se gnoj vozio za vrt

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 2itszcz


Zadnja promjena: fireman.peter; 10.03.15 23:05; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slike)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 10.03.15 20:06

I kod nas se dodobra osušilo i bi se moglo voziti.Komšija čistijo dreve od suhog grana.

Sa tvoje slike sjetijo sam se problema zglobnih modela traktora,da na ovoj strani,kamo je traktor smotan,ne možeš iti na njega.Al kod zglobnika na mehanički volan još gore bilo je to,da se nakon parkiranja vojan na nizbrdici sam savijo,jer ga teret porinil.Pa se trebalo na silo poravnati,kad se počelo vožnjom,al to je ponekad bijo velik problem tem veči kao je bijo teret straga...
No ti takvih problema nemaš.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 10.03.15 20:57

A znam to imam takve probleme na goldoniju a imo sam i na tv,i najgore je sta kad je pod teretom nemozes ga ni smotat odmah, a sta se tice ulaska ja nemam problema sa time i kad je smotan do kraja prodem gore hehe sta ces sitne sam grade hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 10.03.15 23:15

Ma Krompi tebi su trebali kupiti zlatan traktor koliko ti puno s njim radiš. Smile Dobar si.

fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 11.03.15 19:49

Vrijedan i radišan kolega Krompi kod njega nema recesije u zdravlju i veselju svaka čast.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 14.03.15 18:34

Nema dok me ne prekine ćemo radit hehe danas opet nešto se rušilo pa je ac priskočio u pomoć i pred kraj dana malo cjepalo sve u svemu dan max iskorišten

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 34o37ko

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 160pj79


Zadnja promjena: fireman.peter; 15.03.15 9:23; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 14.03.15 19:24

Heh ak bi bil ovremena bi imao i ja rada sa drvama koliko čem.Vabijo dvojica ljudi,ak čem sakupljati granje za mlevenje sa seckalicom,pa nemam vrijemena a i traktori zaparkirani u garažama,jer izpred njih su posloženi limovi preše,koji su se bojili ove dane.KAd sam mu kazao,da nemam mogučnosti doći po grane on je sam doveo mi jih kuči i izkipao hehe.Potpuno me iznenadijo.Kad sklopim prešo idem i ja u akcijo na granje.Al stabla neču rušiti sam ograne piliti,koje su nizzko i smetajo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 23.03.15 21:14

Sad je pauza malo od drva na redu je zemlja



Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 24eb3210
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 23.03.15 23:08

Noćna šihta, na rad noću u EU nema poreza. Very Happy Very Happy
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.03.15 18:52

Nije mi baš jasno,sašto ti mleveš frezom ovo prašino,kad je sve več razpadnuto.A u noču da radiš nije mi jasno zašto,jer sumnjam,da nemaš takvih površina da to treba? Neutral Ili si možda testirao ove nove lampe heh.?Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 24.03.15 19:19

Hehe ima više razloga Wink najava je bila danas kiša i to sam htjeo prije kiše,taj dio sam vec proso sa frezom ovo je bilo samo zavrsni prolaz prije nego idem ca, a to polje je u vrbniku tako da mi nije blizu kuce a kad imam lampe mi je svejedno hehe dan ili noc skoro mi se ljepse radi nocu Wink ove godine cu po noci i trsi dpricat pa se moram naviknut hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.03.15 19:29

Da ak su dobre lampe vijerujem,da se može raditi bez problema,jer sam radijo sa Nh--ji sa integriranimi lampami u kabini zgoraj- spredaj in zadaj-bijo sam jako oduševljen nad njima.Al najviše se u noč oralo i kakvo mlevenje kukuruz za silos kod unaca,drugo ne.Pa ne volim baš voziti ponoči.Imam malo poslova kod mene,pa mi ne treba u noč.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 01.04.15 0:56

Pozdrav

Bio kvar neki na rukavcu ili hidrauliki neznam točno,znam da kod skidanja donje potezne poluge klin bio savinut koji drži poteznu polugu, gdje smo se čudili koja slaba kvaliteta klina pod silom se savio.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064581

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064431

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064441

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064441

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064411

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064421

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064511

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064451

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064521

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064501

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064491

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064531

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064541

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Dsc064551

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 01.04.15 6:50

Nije to do klina neko kod tebe kolega nema da nemože povuć Smile . Istu stvar sam gledao na goldoniju kod jednog rođaka
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 01.04.15 14:16

Pozdrav

Oprosti nije moj traktor samo fotografirao u radioni servis za traktore, poznam vlasnika došao po jedan savjet za sebe    i usput fotkao...

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 01.04.15 16:57

Vidim,da je odšaraufan onaj nosač,koji nosi natezač poluge,cilindar dizanja i blatobrane sa podom za noge.Ravno o tom nosaču smo sa petrom nekad razgovarali,kakav je u usporedbi prema TV-jevom.i Pero kazao,da ovaj neče se odkinuti jer nije sa gusa več če se samo saviti..Ali ovaj je slično napravljen kao na tigrone normalu.Pa pogledamo još jednom toga o kome pričam:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 21932112
Al svi znamo,da dok na stroj rade obične -normalne sile,za koje  su ti maleni traktori napravljeni,onda izdrži SVE.Jer to je sve više puta iztestirano.Ali mi radimo ponekad to što se ne smije pa se nešto zgodi.U oko mi palo i dosta dukši bočni reduktor kod modela Country pa maka ukupna širina je nešto slična ko na normal modelu.
Evo napravijo dvije slike,jer slučajno tamo danas hodao okolo šupe.Vidi se kako napravljen nosač bogami iz 3 djelova je sklapan.Ena slika odzgoraj i odspodaj,ali bogami zaista ova razcepka nije baš ljepa na pogled Rolling Eyes :
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 22356242
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 22356244
i još jedna vez do slike bez predogleda(neprava tema) od bočnog reduktora Zetora serije xx45,kako imajo oni riješeno,gledajuč,da trebajo imati i oni isti sestav djelova na sebi,da može stroj funkcionirati.Totalno jednostavno napravljeno,ali 100% funkcionira;

http://www.mojalbum.com/reider/zetor/foto/22356260
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty pozz

Postaj by Dubravac 01.04.15 21:17

Admin je napisao/la:Pozdrav

Oprosti nije moj traktor samo fotografirao u radioni servis za traktore, poznam vlasnika došao po jedan savjet za sebe    i usput fotkao...

Srdačan pozdrav
Nisam ni gledao ko je objavio ja odmah pomislio da je kolega Krompi,,, soryyyyy cheers
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 01.04.15 22:40

Hehe jadan ja jos ispalo da ja mučim moj AC hehe ovih dana se stalno radio sadio se krumpir i drva se pripremaju za doma, u petak dolazi kamion tako da sad pun gas i vozit drva na čistinu put nije bas idealan ali nema da neide kako kolega kaže hehe a ta hidraulika se i kod mene klima ko babin zub al nije iskrivljeno.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 35c0wnb


Zadnja promjena: fireman.peter; 03.04.15 12:31; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slike)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 18 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 33. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.