Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Honda motokultivatori

5 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Honda motokultivatori - Page 2 Empty Re: Honda motokultivatori

Postaj by vica022 08.12.15 19:09

Evo moje stare honde f600 kojoj sam ubacio Kipor dizel pre 4 godine i radi savrseno pa me je cak i iznenadio snagom i izdrzljivoscu ipak jer dosta radi i nestedi se uopste. Honda je 80 godiste i sve ispravno na njoj a menjac nije pipnut sem zamene 1 semeringa .Ovde je zajedno sa Dmb pumpom za navodnjavanje baste i to je najveci posao koji radi takoreco 5 meseci Honda motokultivatori - Page 2 ANrQLd9 .A ovo je vucni frezer koji je moja samogradnja jer to nigde nepostoji. Iskoristio jos jedan menjac od stare honde G42 posto su iste osovine i prikljuci i resio pogon preko remena . Za ukupno 40 eur menjac i nesto otpadnog gvozdja i lima koje sam imao je napravljen a koristi se i za uskorednu obradu. Letos je isfrezovao samo 1,3ha izmedju redova kukuruza i to vrlo spekle zemlje i po najvecoj vrucini. Honda motokultivatori - Page 2 GHcOOMT Honda motokultivatori - Page 2 EKrdLGS
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Honda motokultivatori - Page 2 Empty Re: Honda motokultivatori

Postaj by vica022 26.03.16 17:28

Malo danasnjeg posla ,da se pokrene sezona usluznog freziranja. Dubina oko 25-28cm i fakticki u jednom prohodu samlevenoHonda motokultivatori - Page 2 79p8C01Honda motokultivatori - Page 2 5tszDLB

_________________
Honda motokultivatori - Page 2 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Honda motokultivatori - Page 2 Empty Re: Honda motokultivatori

Postaj by Admin 26.03.16 21:50

Pozdrav

Fino pripremljeno sad može sadnja, čemu služi ova poluga ili ručica na moto kultivatoru zelena strelica.

Honda motokultivatori - Page 2 Screen10

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Honda motokultivatori - Page 2 Empty Re: Honda motokultivatori

Postaj by vica022 27.03.16 9:07

Ta rucica je za kvacilo ,samo sto je veca i jaca jer sam ceo sistem spanovanja remena napravio dosta jaci da bi izdrzao opterecenja .Pogotovu kad stupi u akciju vucni frezer jer onda je opterecenje mnogo vece

_________________
Honda motokultivatori - Page 2 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Honda motokultivatori - Page 2 Empty Re: Honda motokultivatori

Postaj by vica022 29.03.17 21:13

Danasnji posao od 8000m2 usluznog frezovanja na 25cm dubine. Ali kipor dizel se nepredaje
Honda motokultivatori - Page 2 007
Honda motokultivatori - Page 2 009
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Honda motokultivatori - Page 2 Empty Re: Honda motokultivatori

Postaj by Tomo Vinković Požega 30.03.17 10:24

Velika površina za maleni stroj i uslužno frezanje. Kako se kreću cijene takvog posla kod vas?
Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

Honda motokultivatori - Page 2 Empty Re: Honda motokultivatori

Postaj by vica022 30.03.17 15:07

Da je mala bas i nije pogotovu sad sa preradama i dizel motorom jer tezi skoro 100kg. Ali zato radi da skidam joj kapu samo sto meni treba izdrzati .
Ja radim oko 1000 din po 1 aru ili 8 eur otprilike za 1 ar =100m2.Gore sam napravio gresku rec je o 800m2 ili 8 ari jucerasnjeg posla.Bilo je doduse jos 2 ara kad sam se vratio pa komsija zove ali vise od toga dnevno raditi je ubistvo. Dok sam bio mladji nekako se i moglo izdrzati a sad vec stizu godine .Ali uradi dosta za ovih sad 15-20 dana udarnih kad se plastenici i baste sredjuju i to bar oko 1,5ha sigurno plus meni skoro 0,5ha.
Za ovih par dana sam vec isfrezovao preko 25 plastenika i jedan vocnjak sto je skoro 0,5ha

_________________
Honda motokultivatori - Page 2 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Honda motokultivatori - Page 2 Empty Re: Honda motokultivatori

Postaj by Admin 02.04.17 10:30

Pozdrav

To je oko 60 kn za 100 kvadratnih metara površine ovisno o tečaju, ne znam trenutno po koliko ide euro. Ima li razlike kod tebe Tomo Vinković Požega.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Honda motokultivatori - Page 2 Empty Re: Honda motokultivatori

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.