Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav od tomotraktor

4 posters

Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Pozdrav od tomotraktor

Postaj by tomotraktor 13.01.14 21:00

Pozdravljam sve admin. članove i sve druge korisnike ovog foruma. Ja sam Perica, iz malog mjesta Kreševa, koje se nalazi u srcu Srednje Bosne. Imam 41 godinu, oženjen, otac dvoje mldb. djece. Radim u MUP. Traktor tomo vinković koristim nekih 15 i više godina, kojeg sam kupio od stričevića, koiji žive u neposrednoj blizini mene. Taj traktor 730 i priključke je stric kupio 80 -e godine nov. Ja sam kao dijete pomažući njemu zavolio taj stroj, tako sam nakon njegove smrti, a čisto iz ljubavi a i nostalgije za stricom da to ostane nekako kod nas, od njegovog sina to kupio za bagatela. Taj traktor je 77.g. prva serija, nikada otvaran mjenjač, ja na jednom cilindru zamijenio podlošku puštao kompresiju i pobrusio površine, osim lamela nekoliko, radova na kočnica i sitnih opravki ništa više i mene služi za 5. Ja takođe s njim radim veoma malo, nešto sitno sebi, koja para od susjeda i to je to. Kada sam se raspisao neka ide i dalje. Pored toga imam 10-tak košnica pčela po malo zanimam s tim, i tome se planiram više posvetiti. I da ne zaboravim veliku ljubav, motocikli, ture, uživanje i sve ostalo što ide s tim. Toliko da ne pretjeram. Još jednom veliki pozdrav.
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 51
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by fireman.peter 13.01.14 21:28

Pozdrav Tomotraktor i dobrodošao na forum.
Ljepo si to napisao sve o sebi i traktoru a pored toga još o motoru za kojeg ču te podsjetiti da imamo temu  "Forumaši i motori" u temi Ostalo Very Happy ako te zanima. Ja sam več tamo napisao koju riječ.
Pozdrav iz Slo!
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by tomo522 13.01.14 22:02

Pozdrav PERICE i dobro nam došao.Lijepo si to sve opisao ukratko.Pozdrav u Bosnu
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Tomotraktor

Postaj by Admin 14.01.14 0:01

Pozdrav, dobro nam došao, i ugodno druženje  lol! 
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by Gost 14.01.14 17:15

., lip TI pozdrav naš Novi - Stari forumski prijatelju!, dobro nam došal na Novi forum o Naši mali traktorići, sitnoj poljoprivredi, odličnom društvu!...
Napisal si odlično predstavljanje!, svaka čast i fala., očekujemo od tebe dragi Naš kolega i forumski prijatelju tvoje odlične komentare, slikice, odličnu pisanu štoriju iz prve ruke, iskustva sa i oko traktora tome! ...

., čitamo - pišemo se ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by Gost 15.01.14 18:32

Ljep pozdrav tomotraktor

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by Gost 18.01.14 19:05

ljepi pozdrav i dobro došao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Pozdrav od tomotraktor

Postaj by tomotraktor 08.08.14 22:27

Hvala svima, i tu sam ja  svakodnevno na forumu ali me trenutno nešto mrzi da pišem . Pozdrav
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 51
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by fireman.peter 09.08.14 14:34

Nadam se da te bude prošla ta mržnja  Very Happy , a čini mi se da te malo već je. 
Jel bila koja vožnja motorom? Tema nam stoji pa Rolling Eyes  Wink da obnovimo malo temu. 
Pozdravljam te sad pa se nadam da napišeš koju.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Pozdrav od tomotraktor

Postaj by tomotraktor 10.08.14 23:15

Pozdrav prijatelju, moj imenjače. Kao prvo da krivo ne shvatite, to što sam rekao da me mrzi pisati nema nikakve veze ni sa kim osobno, niti prema forumu općenito, već nešto onako sam se zasitio, a dosta toga već puno ponavljamo. Ali me možda sada bude i više. Što se tiče motora, isti sam prodao  affraid , susjed mi ponudio korektan iznos, te je od mene otišao. Neznam što da ti kažem na tu temu, malo me i žalosti, mislio sam odmah kupovati nešto onako opet enduro, ali znaš kako je koliko god novca imaš za nešto uvijek ti nešto i fali, a ako hoćeš ,,uredan,, motor na kakav sam ja naučio to i košta. Ovaj nastavak sezone ove godine ću sigurno provesti bez motora, a iduća šta nosi vidjet ćemo. Ima nas četvoro, žena, djeca, svačije želje treba ispuniti, podjednako pa ćemo vidjeti što ćemo od toga napraviti. Još jednom lijep pozdrav.
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 51
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by Gost 10.08.14 23:34

E jesi mozda gledal kavasaky enduro?
Vidim da ih ima ljepih uscuvanih,a povoljni su,racimo honda je dosta skupa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by fireman.peter 10.08.14 23:39

Tomotraktor, razumem ja tebe i tvoju situaciju. Težko budeš sad kupijo nazad makinu jer je to luksuz pa se tako uvijek nađe nešto što je potrebnije. A možda ipak uspiješ ponovo nabaviti, ako te nije prošlo ili još bolje da te još jako vuče na dva kotača onda če se nači način za povratak. A naravno, moraju i ostali doči na svoj račun. Ja ti priuštim pa da u sledečoj sezoni nabaviš još bolju makinu od prijašnje  Very Happy . Vidjet čemo. 
Pozdrav tebi u Kreševo!
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Pozdrav od tomotraktor

Postaj by tomotraktor 11.08.14 11:40

Oficir, sve gledam i sve je u opticaju, ali ove godine teško bilo što da kupim.

Peter, na granici sam nije da puno fali, a mogao bi se i vozati, a opet mogu i bez toga, ali vidjet ćemo što će biti . Pozz
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 51
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by Admin 26.07.16 22:05

Želim da ti se ispuni svaki san jer danas je tvoj rođendan, provedi ga najbolje što možeš i znaš...

Pozdrav od tomotraktor Sretan10

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty pozdrav od tomotraktor

Postaj by tomotraktor 26.07.16 22:54

Hvala admin. Pozdrav tebi.
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 51
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Pozdrav od tomotraktor Empty Re: Pozdrav od tomotraktor

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.