Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori AGT Agromehanika Kranj

+4
reider 1
ssucur
Admin
fireman.peter
8 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by fireman.peter 15.01.14 20:16

Jedan AGT u mojoj garaži  Very Happy na žalost je samo garaža moja a traktor ne  Rolling Eyes 

Traktori AGT Agromehanika Kranj 20308471
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re:Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by Admin 15.01.14 23:46

Takvog bi i ja rad,a onaj iz prvog posta mi je još bolji ,mada se ne žalim, i na ovog gosta u tvojoj garaži pozz..
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by fireman.peter 15.01.14 23:46

Ovaj iz mog posta je dobar, on je fiksni i ima dobar menjač, sinhroni. 12 brzina (4+4+4). Gume može imati obične, zavisi od potrebe. Ovaj je neki semti menti napravljen, ušminkan. Zato je crne metalne boje znači extra. Ispred i pozadi hidraulika.
Radijo sam mu servis i montirao radne lampe, tri komada pa da bolje vidi  Very Happy

Ne vidim dobro oznaku onoga gore ali može biti, tako mi se čini, da su isti samo što je ovaj donji malo noviji model (huba) i ušminkan.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by Gost 16.01.14 15:11

., lip TI pozdrav SLO-forumski prijatelju firemanpeter!

Lipo fala do samog neba na ovako lipim slikicami i pisanoj štoriji o ovim malim divovima Novog doba, traktorića AGT-800!!!

Prijatelju!, imaš mogućnosti i znanja pa ako TI se da?, prekelji - zakelji - prebaci slikice iz Našeg posjeta istoimenoj tvornici u Kranju - SLO.-AGT-e!., da nam Svim skupa ostane u dalekom sićanju legendarna gospodja direktorica AGT-ea!,...

., lipo fala, Bog!, Vaš grof2! ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by fireman.peter 16.01.14 16:00

Prijatelju Grofe, napravit ču kako želiš.
Eto istina i bog kako Grof kaže, bili smo Grof, Aco i ja u posjeti Agromehanike Kranj. Tamo smo pogledali trgovinu, fabriku- kompletnu proizvodnju i na kraju još bili počaščeni i tako popili kaficu i kapljicu rujnog sa direktoricom i šefom. Neču više da govorim eto slike:

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388253

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388250

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388245

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388241

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388239

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388238

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388228

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388206

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388204

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388203

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388201


Zadnja promjena: fireman.peter; 16.01.14 16:12; ukupno mijenjano 1 put.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by fireman.peter 16.01.14 16:10

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388197

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388194

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19387369

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19388191

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19387349

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19387328

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19387394

Traktori AGT Agromehanika Kranj 19387413

Na kraju moram reči da sam bio ugodno iznenađen kako su nas oni ljepo primili u firmi, pokazali, počastili... Stvarno svaka jim čast i hvala.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by Gost 17.01.14 19:24

., prijatelju Peter!, Naš firemanpeter!!!

... fala lipo, fala TI ko bratu ča si ispunil moju veliku želju!?, ča si ovjekovječil još jedan put ovo odlično druženje u Vašoj predivnoj zemlji - deželi Sloveniji!, ča si ovu legendarnu ŽENU -direktoricu - majku - baku - svekrvu - prijateljicu!... zabilježil i zakeljil za generacije! ...

Bog!, Vaš grof ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by ssucur 28.01.14 18:53







ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by reider 1 04.03.14 18:17

fireman.peter je napisao/la:Ovaj iz mog posta je dobar, on je fiksni i ima dobar menjač, sinhroni. 12 brzina (4+4+4). Gume može imati obične, zavisi od potrebe. Ovaj je neki semti menti napravljen, ušminkan. Zato je crne metalne boje znači extra. Ispred i pozadi hidraulika.
Radijo sam mu servis i montirao radne lampe, tri komada pa da bolje vidi  Very Happy

Ne vidim dobro oznaku onoga gore ali može biti, tako mi se čini, da su isti samo što je ovaj donji malo noviji model (huba) i ušminkan.

Pero tu si ti i admin sigurno nešto pobrkljala!Ili sam ja malo pijan.
Traktor na postu od Admina št 2 ima crvenog 35 KS prikazanog,ali ovaj tvoj sa tvoje garaže post št 3 čini mi se,da je crni 835TS.Jer koliko znam crne boje tiste godine sa snago 50 ks ni radili nisu. scratch 
Su to dobre mašine hehe.Evo predpostavljam,da je u 850 ovaj motor:
http://www.lombardinigroup.it/products/diesel/ldw2204
Ali trebaš znati,koliko se ja sječam,da mi kazao prodavač od Agromehanike,da je samo crno obojan skupliji za više nego hiljado.Potpuno točno mi je opisao i mjenjač na 835 TS itad sam ga ja to sve upitao.

Ali nemata iste haube-rupe sa strane nisu iste?Ovi dvije nema ni jedan 12+12 mjenjač,nego 8+4sinhro.
Evo to je taj-dobro pjeva sa plugičima!Brz je ko vrag.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by fireman.peter 04.03.14 21:37

Neznam što misliš da sam ja pobrkao? Crni AGT iz slike koju sam stavijo jeste 835 T/S.  Smile
Možda bude opet kod mene za koji dan pa ti ga uslikam ako želiš, može i koji detajl ako te zanima nešto na njemu. Samo ako bude došel.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by reider 1 04.03.14 22:47

Ma ovaj prvi moj citirani red od tebe mi nije jasan,da kažeš koliko ima taj brzina.
Zbog mene ni ne trebaš ga slikati,jer uskoro na svakom sejmu ga jovo na novo pogledam,i još takav bio je v MB u Agromehaniki za ogled.Isti,kao na tvojoj sliki.

Ako vlasnik dođe pitaj ga,dali ima prospekte i stavi koja brzina mu koliko ide,da vidim,kako su razporedili hitrosti.
Ako ga je kupio novog,sigurno to ima.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by fireman.peter 06.03.14 0:13

E sad razumem šta te muči.  Very Happy 
Napisao sam ja da ima 12 brzina (4+4+4). S tim sam mislio 4 brze, 4 spore, 4 rikverc.

Vlastnik nije kupijo novog, bio je star dve godini ako se dobro sječam. Papire te nije dobijo ali sam mu ja jedne sredijo. Trebal sam si iskopirat prije što sam dao od sebe ali posudi mi on ako budem trebal.

Ako budem doznal ovo što te zanima, budem ti napisal.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by reider 1 10.09.14 20:32

Traktori AGT Agromehanika Kranj 21940350
Traktori AGT Agromehanika Kranj Agt-835t-s-letnik-2014
Evo još dvije slike AGT-ja sa sejma Celje SLO.Traktor AGT 835 T/S.U sejemskoj akciji za našto maje od 13000EUR.
A za nešto slika traktora AC sa sejma posjetite temu AC.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by Krumpironja 11.09.14 14:46

Ja sam bio na sajmu u gudovcu tamo je agt 835 obični 144000 a ovaj TS je dobar traktor meni se sviđa a vidim nije ni skup on je sličniji Ac-u nego AGT-u
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by reider 1 11.09.14 18:47

Krompi ja ova cifra 12960EUR bila je akcijska zbog sejma za model T/S kažem,da nešto ne zbrkljamo.A redna-obična cena mu je nešto više od 16600EUR čini mi se,koliko se sjetim.
A ti kažeš ,da je cjena običnog modela sa 6+3 mjenjačem 14400EUR.Virojatno je ovo bez popusta-akcije,jer ne može biti taj obični skuplji od T/S-a.Inače razlika među njimi je 1200EUR.A onda je opet u pitanju,ili si ti gledao fiksni ili zglobni model običnog!.Tako da ove najine cifre-broji nisu 100% za povjerovat.

Pozdrav!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by Krumpironja 11.09.14 20:02

Kužim ovaj je bio zglobni ali koma imo je 6x16 gume uske neke bas izgleda brižno,mi smo gledali goldonija euro 45 a sta ce bit cemo vidit ja bi rađe AC ali ni goldoni nije toliko loš a cijena mu je 113000 kn nije ni skup
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by reider 1 11.09.14 22:55

Ma ako kupuješ AGT novi i poželiš širše gume,opet ti vrlo poskoči cjena i onda ti je preskup kod odluke.Da ne nabrojavam kakve crne boje,ventili,hidravlika spredaj...
A imaš pravo-ove obične gume 7.5/16 ne izgledajo kul na njih.Barem da so takve kao tvoje su ok.
Široke gume,crna boja in dvojni ventil hidravlike i odmah te počinje boljeti glava oko cene.Znam da mi kazao prodavač koliko košta crna boja-negdje između 1000 i1500EUR.Tako,da ako ti što zaista ne treba trebaš uzeti osnovni model.

A sad ipak ti imaš traktor ,kojeg imaš i nečeš zamenjevati.Sigurno pa ne tog tvogAC-ja za onog Goldoni EURO45 ili AGT.Ima AC bolji mjenjač od EURO 45Goldonija.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by fireman.peter 11.09.14 23:21

Krumpironja je napisao/la:Kužim ovaj je bio zglobni ali koma imo je 6x16 gume uske neke bas izgleda brižno,mi smo gledali goldonija euro 45 a sta ce bit cemo vidit ja bi rađe AC ali ni goldoni nije toliko loš a cijena mu je 113000 kn nije ni skup

Po ovih tvojim riječima i po riječima koje si napisal u još nekim temama moram reči nešto oko prodaje AGT traktora na vašem sajmu. Izgleda mi tako da vaš zastupnik nezna kako se prodava stojeve. Treba dovesti stroj koji je doteran do te mjere da se ljudima sviđa. 
Kažeš da je taj model AGTa koji je najobičniji, taj koji je rađen po uzorku TV, zglobaš... da je on ružan, koma u stvari. Jeste, taj je naslabiji model. A mogli su prodavači i taj model pokazati sasvim drugačije. Kako??? Eto kako:
Treba na taj traktorčič nabiti gume balonke, Riko otovarivač ili roll bar za šumu, pozadi vitlo... Treba traktor ušminkati, nabiti na njega čuda, ofarbati ga da bude nešto posebno... da ispadne močno, ljepo itd. Onda se napiše cjena rastavnog modela i ispod cjena najobičnijeg bez te opreme. Tako to rade prodavači.
A ovi vaši doveli siroče, neke uske gume, na njemu ništa prikačeno... Nemaš onda što vidjeti. Nemaš onda što prodati. 
Jbt, u salonu nikad ne stoji najslabiji model određenog auta. Pa tako ni traktor nebi trebalo.   affraid  Shocked

PS
Istina i to da je taj model zastarijo ali Agromehanika ima TS kodel koji nije loš. A postoje firme koje proizvode samo taj jedan stariji model, znamo koje su to firme.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by reider 1 11.09.14 23:37

No Peter oko cjene (144000KN)za običnog AGT 835 sa sejma o kojoj priča Krompi upravo razgovaramo na zasebnom da se moguče nije zmotijo.Jer ne može koštati 19000EUR.A ovo oko prodavanja se slažem sa tobom.
A da napomenim prodavač u Gudovcu je Agromehanika Kranj-izpostava MB.Jer poznam prodavača utrgovini u MB!.
A nije Krompi rekao,da su imali samo tog "običnog"tamo.Imali su i najbolje modele vjeruj.Bio sam tamo.Imali su za sve i svakoga robo.Sad u Celju bio je model AGT-ja sa "oooh "opremo,da si ga samo gledao.Ni slikat ga nisam išao,tak oje bio ušminkan,jer znam,da malo ko če uzeti takvog.No nešto maloga se vidi na jedni od slike,stoji zadaj i ima vrlo široke gume i kabino-mislim da i spredno hidravliko.
A jedan siromašniji treba da bude usrijed blišča,da se koji sa malenom novčanikom ne boji zaustaviti se na štantu hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by fireman.peter 11.09.14 23:48

Ima AGT trgovinu u Bjelovaru pa tako i zastupstvo. Ko je sad doveo i odkud te traktore na sajam u Gudovcu neznam i nije puno bitno. Bili naši, vaši ili treči nema veze. Ja samo kažem da treba ponuditi i pokazati što više pa da se onda proda ono malo.

Znam da nisu imali samo taj jedan model ali i taj stari model se može dobro opremiti i pokazati u boljem smislu. 

Na kraju krajeva i moj Toma je samo Toma ko svi ostali ali ipak je nešto bolji pošto sam mu napravil 30 i više izboljšanja. Ima neke stvari koje su super i koristne su ali osnova je ko svaki drugi TV. Mislim na mjenjač, motor...
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by Krumpironja 12.09.14 16:03

Da trebali su barem nešto napravit,štand je dosta jadno izgledo bio je i ts sa kabinom ali eto nazalost nisam iso pogledat cijenu ali ova obični 835 je izgledo koma,ja bi rađe uzeo peter tvoj traktor nego onaj agt 835 sa sajma, reider necu mjenjat traktor hehe nedam ja moga AC nego ce doc jos jedan i izgleda da ce to bit euro 45 tako da ce i od njega bit slike hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by reider 1 12.09.14 18:32

Šteta ,da nisi napravijo ni jedne slike sa tog sejma(neznam koje godine si bio tamo).

Istina je,da samo gume napravo na oči čisto drugi traktor.Znam,kad neki lik kupio ZETORA 80 i neke najpovoljnije gume.Kao ti kažeš-jadno.Da bi samo gume bile drugčije bio bi majka-inače traktorčič bio ljep,a bez gum.

A kod tog AGT 835 T/S ne ide mi u glavo samo jedan podatek:980kg
http://www.agromehanika.si/uploads/docs/tehnicne_informacije_AGT_835_TS.pdf
Puno premalo mi to izgleda.Ak pomislimo,da je EURO iste snage sa 1350 KG..Nešto ovdje ne štima.No barem bolji mjenjač ima AGT od EURA.EURO ima premalo brzina,a AGT je sinhroniziran.Za EURO neznam.

Heh da budeš imao posla za 2 traktora,onda je ok.Ak kod mene ne bi radio sa prešom bal,bilo bi tužno.A sad maloputa,kad bi trebalo voziti pa je kiša,tako da opet stojim.Huh.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by Krumpironja 12.09.14 19:51

Da euro ima 1300 kila i goldoni je inače dosta težak čak i ovi novi su teži od AC ma goldoni se nije nista promjenio sta se tiče brzina ili biločega drugog samo su stavili servo i promjenili dizajn to su ti sve promjene koje su napravili,ali je i najjeftiji euro 45 ima 38 ks 6+3 brzine  540 i ekonomik kardan i to ti je to ali kosta 113000 kn novi mislim da su oni najjefiniji,a ja imam i sada više traktora tako da euro dolazi u pomoć goldoniju 926,a na sajmu sam bio ove godine evo nema jos ni 7 dana da sam bio,kod mene je sljedeci tjedan berba bit ce zanimljivo cheers lol! afro
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by reider 1 12.09.14 20:08

No pa ako je to ravno tema AGT-i ako nemaš ništa protiv njega,pogledaj i za AGT 850.Možda ga dobiješ obični model i za to cifro koju veliš,da košta EURO.A AGT zna se da je od EURA bolji.12+12 sinhro(osim čini mi se 1 brzina,za koju ni sinhron ne trebaš ,jer je prespora) i puno snage.

http://www.agromehanika.si/uploads/docs/agt_kompaktni_traktorji_email_verzija_slovensko.pdf
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by Krumpironja 12.09.14 20:45

Mah nisam zainteresiran za agt bas,nisu mi nes
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori AGT Agromehanika Kranj Empty Re: Traktori AGT Agromehanika Kranj

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.