Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za sve traktore Tomo Vinković

+18
Dubravac
mbkrhr
TomoVinkovic420
darko123
serafian
ExtermoIvan
ky1bro
reider 1
tomotraktor
jozef.kc
tony5
Krumpironja
abarth
VALTER 521
batek
Admin
tomo522
fireman.peter
22 posters

Stranica 23 / 44. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Next

Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 01.06.14 17:24

To je za YU države još bilo zakonom određeno,  da na prikolicu ili zaprežna kola staviš trokut a poradi bolje uočljivosti  , obično su ljudi crvenu krpu objesili ako se prevozilo nešto dugačko a što je bilo neispravno več tada, samo običan trokut je  bio dovoljan i to je zakonski štimalo .Amiši u SAD , na  konjskim zapregama imaju ploču za spora vozila ili trokut za spora voztila , tako da to je sada malo modificirano za razliku od nekad, a i nije se provodio svuda taj zakon jednako nekad prije za bivše države.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 01.06.14 21:41

Poštovani Admin
ova uha na šini su zbog stražnje daske.kačeno za 3 točkovni sistem.
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 21379800

Peter "gorenc "
Trokut ti je isti kao je ovaj u autima.Znači-isti,kao ovaj na skicama od admina,samo nema uglova! Neutral  Neutral 

Na prikolici i preši mrve ima mjesta za njega.Ali traktor i trošač đubriva-nemam pojma. I kao kažeš-ne možeš imati toliko jih. Treba napraviti nosače i ga nositi tamo-ovamo huhhh ma....j...j...

Pozdrav!!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Krumpironja 01.06.14 22:10

Hheh ja nemam tih problema bez obzira sta sam u rh ja nemoram imat trokut ali bi zato moro imat rotirku
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 01.06.14 22:30

Hm ovaj tvoj u najboljem primeru ide po katalogu 31,5 za tim tvojim kotačima.Zar je to dovoljno,neznam.A o tom trokutu ni slovenski ne razumjem što kaže zakon,ne u HR jeziku.Užas. No nešto trebam izkemijati,da če biti policajci zadovoljni.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 01.06.14 23:00

Peter "gorenc "
Trokut ti je isti kao je ovaj u autima.Znači-isti,kao ovaj na skicama od admina,samo nema uglova! 

Rider
Ako nema uglova onda nije isti. Ne možeš upotrebiti onoga iz auta za ovu svrhu za spora vozila za traktor. Jeli? Pored toga ovo novo čudo je na ploči, što znači potpuno je drugačiji.  Shocked 
Svaki je napravljen za svoju svrhu. Tako da budeš ti kupijo nove, na žalost. Isto i ja.
Pozdrav u Lenart  Wink

Krumpironja je napisao/la:Hheh ja nemam tih problema bez obzira sta sam u rh ja nemoram imat trokut ali bi zato moro imat rotirku

Zašto tebi ne treba? Nema policije na otoku ili su drugačija pravila na otoku?  Very Happy A rotirka, možeš i to pojasniti zašto ti treba?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 02.06.14 22:16

ja razmišljal,da nisu pravi trokuti,ali imao bi jednog pravog u primjer na traktorju a na trosaču đubriva jednog tog "nepravog"kojeg nije takva šteta ...Nek mi kamen baci u glavo,koji je bez grijeha.Inače da,jednog sam imao namen kupiti.
No do druge sezone imam vremena heh.A na žalost nisam imao vremena namjestiti ni rotirke,zbog preše,koja široka je 2,5 metara,pa maka jo imam kod kuče.Jau rad me ubija...nema kraja za njega...

ma Krompi kaže to ,jer možda mu ne treba,jer nešto brže se kreta kao 30 na sat...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 03.06.14 17:23

Pozdrav svim ljubiteljima Tome Vinkovica novi sam na forumu imam toma 420 87 godiste i prezadovoljan sam sa njim evo koja slika Very Happy 
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 C
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Ca
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Cak
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Caka
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Drva
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Ljubo
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Drv
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 03.06.14 20:31

Pozdrav ekipa ...evo bas razmisljam gdje da ubacim ovu svoju poruku ali eto odlucio sam ovdije jer nema ili nisam naisao na neku mehanicku radionicu vezano za tv ...

Dakel imam tv 523 i danas sam radio stražnju košaru ...ali pošto moj tomek nema kopčanje u 3 točke ja sam morao malo improvizirati i napravidi da se kopča u tri točke ... e sada dole su dvije i gore jedna sa toplinkom .. sad je problem kada namjestim toplink da kosara na podu stoji ravno te kada podignem plug ona se skroz ukosi a ako odvrnem toplink više onda pri spuštanju najprije se spusti prednji kraj a stražnji niti ne dotakne pod ..što da radim ..nadam se da ste razumjeli ...ako niste javite pa cu poslikat to ...


Edit
..sve mi izgleda da cu morat prepravit toplink da nije fiksan nego da se dijelom razvlači ....

eh da jos jedna ideja mi je pala na pamet jer se ovih dana motam oko elektornike ...dakle na mom traktoru je ugrađen alternator i sređeno je punjenje i paljenje na ključ ..e sad kako traktor koristi nekoliko osoba nekad zaborave vratiti kljuv i tako ugasiti struju uzbude ... pa si mislim da je bilo (posto mi je ispravan stari dinamo) na izlaze starog dinama stavit diodu za ispravljanje i jedan solid state relay ...tj relej koji radi na 3-32 v dc struje  tako da kada se tu stvori napon uzbuda se spaja a kada se traktor ugasi uzbuda odspojena .. što mislite o ideji ?

Edit 2

slike...
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0669
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0668
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0667
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0666
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0665
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0664
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0663
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0662
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0661
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0660
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0659
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0658
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0657
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Img0656






Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 03.06.14 21:42

Kopčanje toplinka na nosaču korpe je previsoko,snizi ga i skrati toplink pa če bit bolje.Kod malog TVa sasvim paralelno podizanjae korpe je skoro nemoguče napravit jer sa podizanjem gornjih poluga se toplink približava sedalu i kontra.
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 03.06.14 22:06

Hmmm neznam kako ce izgledati kada premjestim hvatište toplinka ali sutra cu pokusati ..ali bas evo malo razmisljam o ovom polufiksnom toplinku ..da ga napravim da radi kao amortizer tj da se kao produžava do granice a ona postaje fiksan ..što mislite o tome?
mislim da bih sa ovom idejom postigao punu paralelnost...

edit

cisto informativno pitanje :

kazes da nemoze bit paralelno zbog toga sta se toplink priblizava sjedalu ... hoces reci da je kod pravih izvedbi toplink fiksan u hvatištu na stroju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 03.06.14 22:23

Da na traktoru je fiksan a na tvome se pomiče sa polugama jer je izmedju njih.
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 03.06.14 22:28

Rider
Možeš probati kako češ proči sa običnim trokutom kod policajaca ali onda ovisiš od njegove dobre volje. Bolje taj nego ništa.

Darko 123
Dobrodošao na foruma. Traktor ti je ljepo obnovljen, još da mu staviš lampe i biče uzoran primerak  Very Happy . A vidim da imaš i originalnu prikolicu i neku jaku pilu od Stihla. Imamo teme i o tome pa možeš to predstaviti i pokazati u odgovarajučim temama.

Ante 523
Kako več rečeno od Abartha, poluge i toplink pokušaj napraviti što više moguče paralelno. To ti je rješenje problema. Sad ti jako visoko prikačen na korpi. Snizi to. Ako napraviš dosta jaku konstrukciju onda možeš komotno niže prikačiti.
Istina da ti toplink nije potpuno fiksan na traktoru ali ja sam na svom bivšem TV 420 uspijo postiči dosta ravno dizanje i puštanje korpe. Istina i to da sam imao donje polige ko na večim serijama TV.

Mislim da razumem kakav bi ti toplink imao. Ti hočeš da ima u sebi neki prazan hod koji dolazi u obzir kad se korpa postavi na tlo. Možeš i to da si napraviš ali bolje je rješenje ono prvo.

Što se tiče elektronike i svega toga kemijanja. Nek se tvoji vozači nauče vaditi ključ i sa tim prekidanja kontakta. To ti je po meni najjeftinije i najbolje rješenje.

PS
Ako se korpa u podigntom položeju malo naginje prema traktoru nije to ništa loše.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 03.06.14 23:38

Tako je slušaj Abarta pa Petra.ovo kako ti se diže korpa to ovisi od razdalj i višin toplinga.No na traktoru nemaš nešto za birati ali na korpi trebaš napraviti negdje drugo kačenje.Ove probleme velike sam imao ja kad pravijo prednjo ralico in proklinjao do bola.
Dobro je Peter svima odgovorijo.Korpa se dobro da malo na kraj udizanja podiže h traktoru(tako se desi i kod moje korpe),jer kad voziš nešto,tada ne bo padl ona tla!!Zamene je to super,ok vozim zemljo je to super i porazličte druge stvari uzbrdo. Prvo pol višine ide vodoravno,a onda se počinje krečiti do traktora kod mene.

Ali ti moja slika bilo što pomože,evo još jedanput isto povezavo do moje slike,gdje je prikačena doma stvorena ralica straga.Pogledal.Spodaj isto nama kačenje a pogledaj kako je prikačet topling i skužit možda češ!
Moj je topling krači i više vodoravan

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 21379800

A kaži ti vozačima,da treba skidati ključ poslje vožnje.To je prvo pravilo na svim mašinama.pa nek bude i na tvome.Nema tu dvih opcij.


Zadnja promjena: fireman.peter; 04.06.14 21:32; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Popravak linka slike)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 04.06.14 16:12

Hvala FIREMAN.PETER palio sam ga do sad na konop u toku su radovi oko instalacije,imam prikolicu dvobrazni plug,plug za nagrtat krompir,frezu,trebam pravit vadilicu zakrompir.
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 04.06.14 21:35

Nema na čemu Darko. Kako vidim imaš nekih priključaka a i nekih planova obnove i izgradnje. OK, imaš volje to je najbitnije, sve ostalo če doči onda  Wink 
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 04.06.14 21:43

Imam volju,imam jedno pitanje spoio sam toma da pali pa me zanimo kako spoit regler da puni regler je ČAJEVEC JUGOSLAVIA?
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 04.06.14 21:59

Pozdrav, evo da i ja predstavim svog tomu. Mozda neko zna, ali da ispricam prico o odluci za kupnju ovoga maloga stroja. Djed mi je ostavio 2500e, a ja znajuci za zivotnu zelju svoga oca kupim traktor, i mogu reci da nisam pogrijesio jer me u ovih 5 mjeseci ni jednom nije izdao. Trosi, ko da ide na zrak, a korisnost se ne moze mjeriti. Do sad sam mu uradio farbanje i instalacija svjetala. Za koji dan mi stize alternator od yuge i onda se bacamo na full instalaciju. Rotirka, svjetla na ramu itd itd. Stavio bih slike, ali mi ne dozvoljava nesto, no nema veze.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 04.06.14 22:20

darko123 je napisao/la:Imam volju,imam jedno pitanje spoio sam toma da pali pa me zanimo kako spoit regler da puni regler je ČAJEVEC JUGOSLAVIA?

Prvo ču ti dati prijedlog da ugradiš alternator od auta jer on dobro obavlja svoj posao a ovaj origi baš nije nešto najbolje. Kad ugradiš drugi onda zaboraviš na njega i na sve probleme oko punjenja.

Ako baš hočeš originalnoga onda je tu šema spajanja za Čajevac i za još neke ostale firme reglera.

Prva slika je šema struje od TV 818 koju sam jednom prilikom skinuo sa neta pa ju još držim u kompu. Ta bi trebala tebi odgovarati

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 21753594

Druga slika je spajanje za ostale 4 firme reglera.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 19653612


Kako vidiš kolega TomoVinkovič se več odlučijo da ugradi alternator od Yugo znači od Zastave.

TomoVinkovic420

Ljepa priča o nabavki Tome Very Happy . Vidim da imaš puno volje oko tog traktora i da če se renovirati. Bilo bi šteta da to ne podeliš sa nama pa bi ti predložijo da si pogledaš upute za stavljanje slika u temi Ostalo/Pitanja prijedlozi pomoč. 
Za početak možeš probati staviti koju sliku pa budem ja popravil ako bude potrebno.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 04.06.14 22:24

Hvala na shemama razmisljo sam ja da ugradim altenator al neznam Rolling Eyes 
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 04.06.14 22:27

Ako znaš variti onda bi mogal to odraditi sam. Da si napraviš neke nosače na koje onda staviš alternator.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 04.06.14 22:31

Znam variti ja bih ugradio od zastave 101 Very Happy 
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 04.06.14 22:35

Nece pise New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
I samo jos nesto, cilj mi je da bude tomo makar 50% kao u gosp. Petera. Tomo je prelijep.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 04.06.14 22:37

Evo slike od rodjakovog toma 830 Very Happy 

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Tomo2

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Tomo3

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Tomo4

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Tomo5


Zadnja promjena: fireman.peter; 05.06.14 22:18; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Uređenje posta)
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 04.06.14 22:55

Najbolje je ugraditi neki što je manjih dimenzija npr. od Suzuki Svift. Može i od Zastave koji su kotistili od Iskre ali ti su malo veči pa se teže uguraju ispod haube. Treba biti precizniji kod izrade pa da ne treba sječi haube. Eto par slika koje sam ja uslikao i još neke koje sam pozajmijo iz kolekcije  Very Happy  od kolege forumaša Bateka.

Ova prva slika je moj bivši TV znači moj rad ugradnje. Nije stavljen ispod haube što nije tako prikladno.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 21377620

Ovo je moj sadašnji traktor na kojeg sam ugradijo alternator od Renault 5. Dobro je zaštiten sa nosačem od ralice tako da smatram da je ugradnja ok, bolja od prve.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 14612206

Ovi načini su moja preporuka tebi:



Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 21377621


Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 21377623

Ovaj u stvari mislim da nije trebao sječi haubu

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 21377627

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 21377628

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 21378961

Uglavnom vidiš, treba napraviti nosač na postoječi nosač rezervara hidraulike. Ugužvati alternator toliko duboko da ne treba sječi haube. Kako več rečeno, lakše se napravi sa nekim manjim alternatorom. Španer za remen se onda napravi na donjoj strani ispod alternatora i fiksira se na lim od ventilatora- usmjerivač zraka. Treba paziti da se alternator ugradi tako da se poravnaju remenice pa da remen onda stoji ljepo ravno.

PS
Dobar je ovaj 830 od tvojih. Prava zvijer  Very Happy 

TomoVinkovic420
Nece pise New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.
I samo jos nesto, cilj mi je da bude tomo makar 50% kao u gosp. Petera. Tomo je prelijep.




Trebalo bi da ide sa slikama. Darko je isto novi pa vidiš da može. Dobro pročitaj upute.
Hvala na pohvali. Bude tvoj Toma ljep, samo trebaš se potruditi. Ne trebaš me nazivati sa gospodin ili vikati i slično. Tu smo kolege i to mi je tako želja.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 05.06.14 3:20

Sve pohvale forumaš Darko na traktoru Tomo Vinković i njegovim priključcima  , a i  tvojoj  želji i volji da ga  sređuješ  i dalje bravo  samo hrabro ..

Trokut za spora vozila mora biti homologiran (ispitan) , od   službenog tijela a koje radi holomogaciju kod vas , i vrijedi samo taj trokut   pod tim brojem pod kojim je homologiran.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Trokut-za-spora-vozila
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 23 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 44. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.