Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za sve traktore Tomo Vinković

+18
Dubravac
mbkrhr
TomoVinkovic420
darko123
serafian
ExtermoIvan
ky1bro
reider 1
tomotraktor
jozef.kc
tony5
Krumpironja
abarth
VALTER 521
batek
Admin
tomo522
fireman.peter
22 posters

Stranica 7 / 44. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Next

Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 04.02.14 20:16

evo par slika od moje pslednje lomljave  Laughing 

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 49wn

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Uiuc

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 9iku

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Awve

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Edcn

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 6x6w

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Laor

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Efc0

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Wptk
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 04.02.14 20:44

Vidim da se slomila poluosovina, usput se našlo i kvar u difu pa se i to popravilo.
Neki osovinu zavare ali vidim da se ti toga ne poslužuješ. Nebi ni ja.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 04.02.14 21:01

Jozef.kc ,dali si suzio Tomu Vinkovića ili si ga ostavio  proširenog ,možeš nam reči koliko dođu dijelovi  Cool
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 04.02.14 22:08

Jozef žao mi je što ti se to strgalo al nije problem kad znaš sam složit.I ja sam jedno vrijeme često šarafo i sad kad sam sve složio sad ga prodajem
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 05.02.14 8:33

nisam se usudio varit poluosvinu,neizgleda mi to najbolje rešenje,čisto sumnjam da bi ju mogo u centar dobit..
kolika je cijena bila djelovima ne sjećam se točno,mislim da je poluosovina bila oko 200kn,planetar između 80-90 kn,dihtungi,ležaj neznam...sve ukupno oko 500kn.kupovao sam u Masivi Bjelovar,primjetio sam da im cjene znaju varirati gore-dole,valjda ovisno od dobavljača.
traktor sam ostavio proširen,samo sam skinuo utege,poslje toga sam bio u oranju i nisam primjetio nikakvu razliku,išlo je bez problema.izgleda da mu ovo vanstandarno proširenje daje sasma dovoljan grip
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 05.02.14 9:55

Hehehe pa ravno je jedan član foruma kazao kak odrago sve kao od suhog zlata,a ti dobiješ poluosovino za 200 kuna to ti je 26 eurov(dali je to istina?)heehhe,ma to ti je zastonj!za MF ni za toliko eura nebih je dobijo koliko si ti dao kuna.

Ali JOŽEF poluosovine ne satre ti od utega u kotačima nego od podužetaka osovina hehehe.I ako si doma u ravnici ne trebaju ti podužetki,ja imam duple podužetke,jer ubijam se u gadnim uslovima i nemam arnija ni kabine,zato pa ga imam širokog ko vrag.Ali trebam zaboraviti na veliko jednoosovinko sa pjeskom.Vozikam samo autoprikolice,okretače sjena izvađivač krompira i takve lahke stvari.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 05.02.14 16:59

hehe.. istina reider1,sva sreča da u Masivi imaju povoljne cijene,inače bi bankrotiral koliko ja toga polomim  Embarassed 
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 05.02.14 17:56

Jozef lepo si dokumentiro popravak i što su svi delovi očišteni kak treba prije montaže.Pa i meni se čini mala cena za delove,kod nas bi nabili rabata da bi bolela glava.Evo i slike kipa od Tome Vinkoviča po kome su traktorčiči dobili ime.[img]Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Bcz4[/img] Very Happy 
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 05.02.14 18:11

je očišćeno je kak treba,neznam otkud trgovina dobavlja djelove,možda od nekih privatnih tokara,koji im rade po naruđbi,samo znam da bi u primi ili hitneru to koštalo puno više.inače šalju djelove i poštom,ako se naruči preko kataloga
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 05.02.14 22:06

Za 500 kuna= 65€ dobijo poluosovinu, planetar, dihtungi, ležaj. Pošteno, zato volim TV  Smile 
Što se tiče utega, mislim da ti to ne trga poluosovine nego produžetki su u pitanju. Tako ti isto i Reider kaže, ja sam istog mišljenja.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 06.02.14 18:06

Utegi ni malo ne obterečujejo polosovine.Ali sa podužetkima ti produžiš polosovino ali ne ležaja.Tak obi ga trebao ako produžiš os i ležaj povuknuti van prema kotaču ali to znaš da je fantastika sa TV.Zato ima TV7xxdukše produžetke i zato je i Grof stavio dukše izvanserijske.
Zato nemoj ti tako to obterečavat kao TV7xx ili Frofovo Primo.

Svaka mašina napravljena je za nekvi rad i treba to upoštevat.No ne traži te zbog neupoštevanja milicija ,a tražiš ti onda MAsivo Neutral 
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 06.02.14 18:16

slažem se 100% da su u pitanju produžetki,a sad ću probat bez utega da vidim što ću polomit hehe...bem mu,naviknuo sam se na prednosti koje sam dobio proširenjem,nebi htio bez toga ostat još neko vrijeme,a onda ću ga morat suzit htio-nehtio  Wink 
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 06.02.14 18:47

Daj mi JOŽE kaži koliko imaš produžetaka?Jer znaš mi smo imali od godine 78 uvijek namještene produžetke od dolžine 7 cm na svakoj strani i do sada nismo satrali NI JEDNE!I traktor je orao-vukao jedoosovinko,i čupao male panjeve itd??

dali drži priča vodo,da dalje radijo loše radijo???? Shocked 
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 06.02.14 19:18

imam 4 kom od 16,5cm,a vjerovatno ću morat nabavit standardne od 11.5cm
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 06.02.14 20:49

AAAA tako,onda su oni ta daugi.
Ma virojatno so i moji 11,5 pa sam narobe napisal.!Nisam meril prije nego sam pisal.
Da mi ga trebali sa jednimi podužetkami na svakoj strani ali sada ko više taj traktor ne ore ,sad sam dodao još jednog i tako je na traktoru 8 komadov podužetaka 11,5!A ide,jer ne radi sile.A kako se vidi i na avataru još uvijek sa njim čupam drveta:)Za traktorom vidi se jedno drvo koje stoji postrani-ovo je odrezana ali se za drugo zaglavila.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 06.02.14 21:37

znači traktor ti je širok 123 cm i kažeš ništa se ne lomi,pa onda nadam se da ni ja neču imat više lomova,živi bili pa vidjeli  Laughing 
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 06.02.14 21:56

Jozef kc povoljno si prošao sa dijelovima ,Masiva te ponekad iznenadi sa cijenikom ,mada ima i slučajeva da su iste cijene pojedinih dijelova i u Primi i Hittneru i Masivi iste ,no dobro bitno da je povoljno i zadovoljavajuča kvaliteta dijelova .



Pogledajte ovog TV proširen sa produžetcima od jednog dijela.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 06.02.14 22:30

Da, ovi su od jednog djela. Takve još nisam video. A možda su takve prodavali nekada.
Eto ove moje, kučni rad:

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 17747197
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 06.02.14 22:38

Da  to je  starije izdanje ,jer takvih više nema nigdje od jednog dijela a da su poduži .
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 06.02.14 22:49

Ima negdje u ovih par tisuća slika i za seriju 700 iz jednog dijela duplak, ako ga nađem staviću.
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 21466254
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ky1bro 06.02.14 22:56

Procitao celu temu, jedino sto vama kolege ide u prilog jeste cene rez. delova.
Prosle godine lomio sam konusnu osovinu, zdrljio kuciste diferencijala, polu prsten, iskrivio nosac kljuca, okrnjio kljuc brzina, zamenio sve semeringe i nj lager i delovi su me kostali neverovatnih 350 e, da ne racunam moj rad sto sam morao praviti dihtunge dekle i prednje leve trube koji me je namucio jer sam tri puta morao menjati debljinu.

Ubrzo posle korpa kvacila i lamela 110 e.

Ove godine leva prednja polu osovina 60 e.

Ovih dana nasao sam remontovan zglob, lik nije normalan trazi 400 e.

uf, uf
ky1bro
ky1bro
član
član

Broj postova : 48
Join date : 31.01.2014
Age : 45
Lokacija : Zajecar-Timocka Krajna

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 06.02.14 23:00

Za male tome postoje produžetci sa ripnama i po potrebi ga širiš ili suzavaš.Te produžetke su imali prvi modeli PE i pascualiji,sa takvima je smanjena i mogučnost loma poluosovina.Ripne imaju malo lufta i nije sve tak kruto povezano da bi dolazilo do prevelikog uvijanja poluosovine kak dolazi na ovima sasvim krutima vezama.
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 07.02.14 0:03

Abarth to si sve točno rekao ti prvi modeli Tomo Vinkovića mogli se proširit do maksimalno 120.centimetara i to je bilo u tvorničkim uputama tako navedeno minimalno suženje i maksimalno proširenje traktora Tomo Vinković. Da to je imao i Pasquali traktor takav sistem brzo i efikasno suzi ili raširi ,može se vidjet u temi Pasguali ,a evo i Tome Vinkovića sa tim produžecima starog tipa.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Tomo-vinkovic-slika-3150

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Tomo-vinkovic-slika-3150

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Tomo-vinkovic-slika-3150
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 07.02.14 0:21

Evo ih.
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 21466346_z
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 7 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 44. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.