Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za sve traktore Tomo Vinković

+18
Dubravac
mbkrhr
TomoVinkovic420
darko123
serafian
ExtermoIvan
ky1bro
reider 1
tomotraktor
jozef.kc
tony5
Krumpironja
abarth
VALTER 521
batek
Admin
tomo522
fireman.peter
22 posters

Stranica 42 / 44. Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Next

Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 12.11.14 11:53

Pa može prešaraufati samo njegov "plaz" na ovoga sa kojim radi.A da satereš drgo plužno tjelo svaak mu čast,jer ja toga nisam kod nikoga vidijo.Uvijek se podera prvo.Svaka mu čast ak je to istina.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 12.11.14 13:37

Što se tiče lima dovoljan je i od 2.5 mm debljine samo otraga napravi lukove u obliku ralice na svakih 40 cm(ja sam ih rezao od 5 mm pločevine....i nemaš nikakvih problema

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 12.11.14 14:22

reider 1 je napisao/la:Pa može prešaraufati samo njegov "plaz" na ovoga sa kojim radi.A da satereš drgo plužno tjelo svaak mu čast,jer ja toga nisam kod nikoga vidijo.Uvijek se podera prvo.Svaka mu čast ak je to istina.
Darko ti je specijalac hehehehehe. Mozda je zapeo za zilu pa slomio.

@Tomo420 Planirao sam saviti cijevi i da stavljam na svakih 40cm, cijevi su 4x3cm.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 12.11.14 17:40

Reider1 ja sam ugradio volan od Tama,nisam slomio plaz nego ono za sta je prisarafljen zapeo otac na kamen i slomilo se pravicu to zimus novo ostale djelove imam ova sto je slomljena bila je prva pa sam ovu drugu prebacio na mjesto prve ide dobro ova brazda sto sad imam Very Happy
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 12.11.14 17:46



Zadnja promjena: darko123; 12.11.14 18:11; ukupno mijenjano 1 put.
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 12.11.14 17:47

Specialac da je...hehe-no htio sam reči samo to,da ni veči traktori ovdje kod nas okoli nisu savili drugog tjela nikad,več samo prvo.No onda sam prav sumnjal.
No upravo kad sam šaljio ja post si ga i ti ,pa tako ga pišem drugoga na novo.

A meni se lim izpod 3 mm ne zdi dovoljan.ma nije to blatobran ,več radi se ralica.No bilao kako napravi,želim da mu funkcionira.

Votle firkant cevi za pojačitev koje napomeniš nekvi ne žele upotrebivat,jer kažu,da odznotraj hrđaju.No ak imaš kod kuče več dugo,onda razumjem.A ako jih ideš kupovati,onda uzmi flahajzn(ploščati profil)npr 50x10mm.

_________________
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 12.11.14 17:53

Pa i ja sam slomio prvo a ovo drugo sam sad stavio na mjesto prvog Very Happy
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 12.11.14 18:42

Ovo je ralica za snijeg do 5 cm....kao prvo je premalo zakrivljena i samo bi sakupljala snijeg a ne ga odguravala a kao drugo ne vidim na koji način to treba stajati pritisnuto dolje...ne valjda rukom držati cijelo vrijeme....i kao treće sve zajedno preslabo djeluje....po meni nije vrijedno trošiti novce....

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Dexx52


evo ovo je moja ralica u fazi izrade...i mali zajeb : razmak između ovih pojačanja iza je 28 cm a ne 40...širina ralice je 145 cm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 12.11.14 20:26

reider 1 je napisao/la:
Votle firkant cevi za pojačitev koje napomeniš nekvi ne žele upotrebivat,jer kažu,da odznotraj hrđaju.No ak imaš kod kuče več dugo,onda razumjem.A ako jih ideš kupovati,onda uzmi flahajzn(ploščati profil)npr 50x10mm.

Imam vec tih cijevi, al cu ih zatvorit, da ne ulazi snijeg i voda u njih.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 12.11.14 21:05

Samo sam pito za vase misljenje i ja mislim da ne valja ipak cu praviti pozadi ja sam mislio da napravim metalni ram onda preko dasku i preko daske lim da bolje spada snijeg Very Happy
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 13.11.14 18:51

Danas nabavljena orginalan kontakt (boš) brava sa položajima 0-1-2 kava se orginalno ugrađival na TV serije 730-731,
proizvodnja Fadip, sa dostavom 110 kn

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 13.11.14 21:06

Još da nam kažeš gde je naručeno i sve 5  Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 13.11.14 23:27

fireman.peter je napisao/la:Još da nam kažeš gde je naručeno i sve 5  Very Happy


U SLO ima Agrocenter Šempeter,

u HR sam ju dobio u trgovina ANTOŠ:

http://www.antos-trgovina.hr/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 14.11.14 0:14

ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 14.11.14 17:08

Kolika treba da bude visina ralice,duzinu da stavim 140cm
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 14.11.14 20:46

TV 420 dobro ti ide,ali neznam,zašto želiš imati između pojačivaja mjero upravo 40.ma nije to loše,ak ima još koju pojačanje više.

Darko 123,sa izrado od drvene daske bit češ brže gotov,ali,ak ju poželiš za duže vreme,onda napravi kao radi TV420.

A eto za vas dragi moji forumaši,da ne pričate,da sam loš il ida nisam za kako stvar,napravijo sam nešto za vas.E -priča polako ide tako:
Idem ja nekom čovjeku po patku,koju mi obečao za mog pataka Srečkota i pored puta stariji čovijek naklada drva na TV i oriđi prikolicu,a tad kad sam to več vidijo,bio auto že mimo.Pa si kaazo-e nešto treba da se napravi za moje kolege forumaši i da ima nešto za popričati,vozijo sam 50 metara nazad po cesti i parkirao.Išao pozdraviti čovjeka,a težko smo razgovarali jer imao tog bučnog Tv-ja upaljenog.ja mu kažem-pozdrav gospodine,ima problema kod paljenja dali?'...Istina da.Pitam ga,dal mogu poslikati tog TV-ja i kazao mu,da mam ja sličnog a da je nejgov bolji.
Kaže enma problema.Odmah kad sam pogledao,neznam kako,a od daleko vidjelo se da nema jednog vijka na kotaču. Satralo mu i djel sivog ljijeva,kamo ide vijak,a ostali 3 odšaraufani.kazao sam mu,da nek radije to odmah popravi i ne se igrati sa tome.Nije ni znao za to,a bio traktor na servisu nedugo toga...

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22073051
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22073052
Imao je prikačenu oriđiđiđiđi prikolico hehe
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22073054
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22073056
Čovijek još uvijek i uvijek upotrebiva kočnice original,koje rade na prikolici
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22073058
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22073060
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22073062
Eto ovo je sve.Nisam htijo biti više sitan tog čovijeku,kojeg se mu žurilo.Na traktoru izgledalo mi,da neko mjenjao ili prefarbao dobošu jedno,a odmah mi u oko palo sistem kočenja,koji je bolji od moga,a ne samo to-imao je poluge kočnic tako ohranejne ,ko da bi bile nove...Bez hrđe sa boju.No nije ni imao hidraulike straga namješteno:Izgleda,da jih je uvijek oduzimao,ili traktor više ništa sa njo ne radi.A ako vozi samo sa ovu prikolicu onda če dugo živjeti.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 14.11.14 22:11

Ovo od daske je samo za ovu godinu dok nabavim klip za naprijed koliku visinu da ostavim,bas lijepe slike hvala reider1 Very Happy
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 14.11.14 23:06

Darko
Moja je ralica 50 cm visoka.

Reider
Hvala na slikama i trudu. To si ti bio išao po patku negde daleko jer je LJ na tablici a ti baš nisi iz Ljubljane  Very Happy
E da je meni ova oriđi prikolica...
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 14.11.14 23:55

Rieder1 Stavit cu 5 ojacanja, na 30 cm, ralica bi trebala biti 150cm.

Kod mene je isto slomljen dio na prosirenju za tockove, gdje ide jedan saraf. Znam da je opasno voziti ali, do sad je izdrzalo jer nije skroz puklo nego samo oko me sarafa, slikam sutra da bolje skontate.

@Fireman.Peter Ima jedna originalna prikolica za tomu u mom susjedstvu, 2.5 tona nosivost. Nije bas u sjajnom stanju, cijena joj je oko 400e.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Admin 15.11.14 9:57

Pozdrav..

Pisanje, diskutiranje, i sve o traktorskim ralicama za snijeg, pišite u temi koja več postoji. Komunalna oprema za traktore, od izrade do upotrebe i održavanja..

Komunalna oprema za traktore


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 15.11.14 12:32

TomoVinkovic420 je napisao/la:
@Fireman.Peter Ima jedna originalna prikolica za tomu u mom susjedstvu, 2.5 tona nosivost. Nije bas u sjajnom stanju, cijena joj je oko 400e.

He he  Very Happy ništa od toga, daleko si mi ti.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 15.11.14 17:30

Heh izgleda,da ga kupijo u Lj taj traktor-ma dobro si ti pregledao ove slike,da to vidijo-ja nisam toga vidijo ni sam.

ja ova prikolica je čini mi se rađena više za malene jednocilindričare ova 1,5 tone sa moje slike,a Petru bi bila super 2,5.šteta,da je mu Bosnija tako daleko.I dobro bila ohranjena sa oriđiđi boju čini mi se.E sad čini mi se,da ima moj unac isto takvu a u lošem stanju.Imao za prvog svog TV 418 godina 77 i još danas jo upotrebiva a doradijo ji je cilinder-kiper.Inače za popravko ak je loša,moglo bi se napraviti čitav novi sanduk,ak je šasija spodaj ok.

Ima Admin pravo.Pa mogao bi admin ili možda Peter ovih nešto postova prikeljiti na pravo temo ako se da??..malo smo izašli.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 15.11.14 18:18

Dali je ovaj dobar. Question
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22073760

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22073759

ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 18.11.14 23:17

Ssucur, ako radi dobar je.
Reider1, post se može prebaciti samo u smislu da se ga citira.



Mali traktori na okupu, TV, AGT, Muta.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22081582

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22081583

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 22081584
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 18.11.14 23:44

Pa kaži nešto više o tome događaju.Kako su se sakupili ovi trije na kupu i normalno što se rade sa ovo "Muto",kako ju zoveš i tim AGT-jem.Ovo ,da ni jedan od njih ne oreju ,ovo ti ne treba kazati,jer znamo hehe.Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 42 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 42 / 44. Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.