Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cjepači-kalači Krpan

Go down

Cjepači-kalači Krpan Empty Cjepači-kalači Krpan

Postaj by reider 1 05.10.17 20:46

Posijeta kod Millerja Slovenska bistrica- SLO. U uglu postavljeni su priključci tvornice Krpan. Krajnog desnoga kupila je moja majka...
Ja sam bijo šofer- dostavljač do kuče.
Cjepači-kalači Krpan Img20171005130541
Ni sanjalo mi se nije, kako ču ja ovo podignuti dole. Srečom ima priključak dolnje rupe za kačenje ruk traktora, koji su jako maleni i zato nizki. TAmo sam mogao sa Zetorom zakačiti. KAd sam dao dole, trebao sam pripasati na gornje rupe, jer ni topling nije pasao, a htijelo mi kod podigavanja priključaka satrati stražnji prozor.
Cjepači-kalači Krpan Img20171005155512
NA kraju mali test, da bar vidim princip rada, jer sam bijo radoznal. A žene, koje priključak nisu vidjele nikad, kazale su, koliko za vraga ovo vaga i ne radi gluposti sa ovako kratkim drvama, da ti ne zaokrene i baci u glavo...Žene so još uvijek kod svedro cijepača u mislima. Rolling Eyes Tehnika jim tuđa..
Cjepači-kalači Krpan Img20171005165622
A komšija več kad ga natovarao naručijo cijepanje. Prije par dana cijepao drugi prijatelj sa MF 110 i svedrom, pa se počeo trupac okretati debeline 70cm i odčupalo blokirno ruko i izčupalo prednji dijo svedra van. Nitko nije imao vrijemena ništa zaustaviti, kad počelo udarati, samo su se razbijegli kao štakori na strane. KAd u krugu išli izključiti, cijepač bijo dokrajno gotov.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.