Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi ljudi koji vole agrar.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

tomo vinković

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

tomo vinković

Postaj by mbaki on 05.05.17 13:03

pozdrav forumaši ja sam marijan i imam tomu vinković serije 735 s i problem da mi iskoči iz brzine napred nazad . dali je neko imao taj problem

mbaki
novi član
novi član

Broj postova : 2

[Vrh] Go down

Re: tomo vinković

Postaj by Admin on 07.05.17 20:41

Pozdrav

Izgleda da za sada nije nitko imao na seriji 700, imao sam na malom Vinkoviću otišao je ležaj zupčanika promjene smjera vrtnje, nije iskočio iz reduktora brzina već je za blokirao cijeli traktor. Može biti ležaj neki u  mjenjaču, pohabani zupčanici, fult u zupčanicima,  može biti i viljuška reduktora brzina  koja se može razlohati pa iskače reduktor iz brzine. Prvo sa naj jeftinijom varijantom treba ići, otpustiti na onim rupicama reduktora brzina  vijke sa ključićem 10 kvrcnuti čekićem malo ponovo dotegnuti vijke, ako nema bolje traktor na pola razdvojiti. Tražiti kvar u mjenjaču može biti svašta nešto..

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3367

http://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Postaj by mbaki on 08.05.17 6:23

rastavio izgleda da su zupčanici oštečeni zamjenit ču ih kao i ležajeve mislim da nema drugog rješenja, isto ležaj na osovini konusnog zupčanika ima dosta lufta na osovini. hvala na odgovoru

mbaki
novi član
novi član

Broj postova : 2

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics