Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktorske kose IMT opća tema

2 posters

Go down

Traktorske kose  IMT opća tema Empty IMT 165 traktorska tanjurasta kosa

Postaj by reider 1 17.12.15 19:54

Tanjurasta- nova disk kosačica IMT!
Nevijerojatno. Nisam znao, da čem kada to vidjeti. Svejedno, ak nema više IMT-ja ovdje u Agromehanika MB drži njihovo novo kosačico radnog zahvata 1,65m!!!
Izgleda stara zaloga. Košta negdje oko 3,5 hiljade EUR!
Jako je založena, i slikati nije bilo više možno:

Traktorske kose  IMT opća tema Fotografija-0015
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorske kose  IMT opća tema Empty Traktorske kose IMT opća tema

Postaj by reider 1 11.01.17 20:44

Pogledajte ljudi, na Auto netu još uvijek se prodava obadvije sistema kose IMT, diskava i dupli rez, male širine za naše male prčiče. Agromehanika Kranj je prodavač. Cijena za dupli rez širine 135 cm je 2 hiljade, al diskaste kosačice 165 4 tanjuri, okroglo 3 hiljde. Prodaje se i diskava kosačica  na 3 tanjure 135 cm, cijene 2,5 hiljade. Pa ko voli nek izvoli.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10865935&show=IMT%20DVOJNI%20REZ%20135

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10865926&display=IMT%204%20DISKI

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10865887&show=IMT%203%20DISKI
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorske kose  IMT opća tema Empty Re: Traktorske kose IMT opća tema

Postaj by iwanho 1 12.01.17 13:03

Širina 165 cm nije za Tomu. Imal sam pokušaj viconove na Pasquallija pa nije išlo. Ako je ova roto od 135cm prilagođena za užu širinu kotača, onda bi možda išlo s TV 30 ili 40 KS.
Strižna je upola lakša i na malim parcelama skoro ništa sporija. Ako nema kamenja i panjeva, to je jako iskoristiva kosa koja se ne štopa.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktorske kose  IMT opća tema Empty Re: Traktorske kose IMT opća tema

Postaj by reider 1 12.01.17 20:03

Na prihvatima za kačenje na 3 točkova na traktor, možeš čuda stvarati, koj obavezno zaželi si koso, pa mu je malo prevelika. Isto imao ja na AC. Kačijo sam ga na svornjake sa strane, gdje je greben, pa sam odmah pridobijo nešto cm(6 do 8 cm).
Postoje i kose, koje se dobavljaju za standardne traktore i vinogradarske(ozke). Imaju malo promenjene prihvate. Kako je kod ove kose neznam, a po mome gledajuč na širino kosionog grebena, nije mišljeno baš za traktore od 2,10 metara širine hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorske kose  IMT opća tema Empty Re: Traktorske kose IMT opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.