Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi ljudi koji vole agrar.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Traktor Deutz Fahr elektroinstalacija traktora

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Traktor Deutz Fahr elektroinstalacija traktora

Postaj by Admin on 02.02.16 0:36

Traktor Deutz - Fahr 4006 elektroinstalacija traktora.

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3366

http://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Re: Traktor Deutz Fahr elektroinstalacija traktora

Postaj by Raprap on 17.06.17 9:48

Pozdrav ljudi! Imam Deutz d40s i nije bas u odlicnom stanju,20 godina nije paljen preko ključa stalno se niz brijeg pustio i pali i vozi. Ja bi proveo struju kroz njega i nisam baš neki stručnjak za poljoprivredu i sve to novi sam u tome pa sad me zanima kakve tu instalacije idu jer nisam baš nešto našao po googlu da uopće postoje kablovi za njega. Želio bi ga malo složit da imam za vrt i košnju trave ništa više.
Raprap
novi član
novi član

Broj postova : 2

[Vrh] Go down

Postaj by Tomo Vinković Požega on 19.06.17 5:16

U specijaliziranim prodavaonicama traktorskim dijelovima može se naći gotova kompletna instalacija za traktore, po markama. Nema tu nikakve mudrosti, za sve stare traktore instalacija je pretežno ista, razlika od modela do modela je pretežno samo u dužini žica/kablova. Ako nemaš dovoljno znanja da sam provedeš kompletnu instalaciju, najbolja opcija bi bila kupiti gotovu instalaciju i postaviti ju, i zamoliti nekog prijatelja koji se kuži u to da ti pomogne. Teško je objasniti riječima kako spojiti instalaciju.
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 445

[Vrh] Go down

Postaj by Raprap on 20.06.17 11:59

Tomo Vinković Požega je napisao/la:U specijaliziranim prodavaonicama traktorskim dijelovima može se naći gotova kompletna instalacija za traktore, po markama. Nema tu nikakve mudrosti, za sve stare traktore instalacija je pretežno ista, razlika od modela do modela je pretežno samo u dužini žica/kablova. Ako nemaš dovoljno znanja da sam provedeš kompletnu instalaciju, najbolja opcija bi bila kupiti gotovu instalaciju i postaviti ju, i zamoliti nekog prijatelja koji se kuži u to da ti pomogne. Teško je objasniti riječima kako spojiti instalaciju.
Puno hvala na odgovoru Smile
Raprap
novi član
novi član

Broj postova : 2

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics