Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primjedba & sugestija na pisanje postova

Go down

Primjedba & sugestija na pisanje postova Empty Primjedba & sugestija na pisanje postova

Postaj by Admin 22.01.16 22:54

Pozdrav

Poštovani članovi /korisnici Foruma tako i budući članovi/korisnici Foruma, na tri Foruma u bivšoj YU državi u Forumi/ma Tomo Vinković istovremeno u jednoj do dvije teme piše se o traktorima i traktorskim priključcima, na dug period to nije dobro iz razloga što se dobije vrlo veliki broj postova napisan, nisu razvrstani Forumi, teme. Kada trebamo podatak o nekom traktorskom priključku moramo veliki dio vremena potrošiti tražeći samo podatak ili fotografiju određenu.

To znam osobno iz prakse jer pratim navedene Forume, kad tražim podatak iz teme prikolice poljoinfo Foruma moram potrošiti puno vremena i kako sam napisao gore ako i nađem podatak , ali ako tražim konstruktivan podatak onda se potrudim i cijelu noć listati dok ga ne nađem, recimo kardanska prikolica za IMT 533 traktor diferencijal od Zastave kamiončića ostali podaci u toj temi.

Zamoljavam i umoljavam članove/korisnike ovog Foruma da pažljivo prate napisane Forume, teme, postove te da ih se pridržavaju tematski kako su navedeni naslovi Foruma i tema, jer to je dio obaveznog pravila na Forumu , imaju i pisane upute o korištenju Foruma upoznati se sa njima.

Administrator, Supermoderator/ri, Moderatori/ri svi mi radimo volonterski na Forumu u slobodno vrijeme, ja sam zaljubljenik i u grad i u selo volim prirodu i sve što se veže uz nju s toga sam napravio ovaj mali Forum za poljoprivredu i selo koji služi prvenstveno za druženje, pružanje pomoći članovima/korisnicima Foruma, također i da naučimo nešto, za sve nas koji volimo selo, Agrar vikend poljoprivredu ili samo prirodu..

Stoga još jednom zamoljavam Članove/korisnike Foruma tako i buduče Članove korisnike Foruma da pažljivo biraju teme za pisanje postova da se ne piše sve u jedan post gubimo vrijeme premještajuči postove amo tamo, traktori u Forume traktori, priključci u Forume traktorski priključci, nema li teme otvoriti novu temu, tako nalažu i pisana i usmena pravila Internet Forumua. U slučaju da se ponavlja ista problematika vrlo učestalo post će biti obrisan od strane mene Administratora, pitati se može uvijek stare Članove/korisnike Foruma ili Moderatore, mene Administratora Foruma.

Tako mi imamo više vremena posvetiti se Forumu , vama članovima/korisnicima Foruma, i ja kao Administrator imam više vremena za prenamjenu Foruma jer iz Foruma za male traktore koji je bio do nedugo vršim prenamjujenu u Forum za sve traktore i svu poljoprivredu, za što treba vremena i zalaganja i to sve volonterski..

Srdačno vas pozdravljamo i želimo ugodan boravak na Forumu.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.